.

.

Попуст
Kjhd Тип Ц ДО USB 3.0 M. 2 SATA NGFF SSD Хард Диск Докинг Станица Двојна Залив Надворешен Офлајн Клон Адаптер

Kjhd Тип Ц ДО USB 3.0 M. 2 SATA NGFF SSD Хард Диск Докинг Станица Двојна Залив Надворешен Офлајн Клон Адаптер

DEN 5423.68

Износот
Залиха

Интерфејс за пренос : Тип Ц (6gbps пропусен опсег). Прочитајте ја поддршката за пишување : два хард дискови M. 2 SATA 2 TB. Поддршка на хард диск : SATA протокол m. 2 SSD цврста состојба диск. Поддршка за клонирање : 1 : 1 целосно офлајн клонирање. Стандард за клонирање : капацитетот на изворниот диск треба да биде помал или еднаков на оној На Целниот Диск Б. Интерфејс за пренос : Тип Ц (6gbps пропусен опсег)прочитајте напиши поддршка : два m. 2 SATA 2tb хард дискови поддршка на хард диск : SATA протокол M. 2 ssd цврста состојба на дискови за клонирање : 1 : 1 целосно офлајн клонирање стандард : капацитетот на изворниот диск треба да биде помал или еднаков на Оној На б целниот диск материјал на производот : алуминиумска легура : Црна Големина : 60х85х16ммпакет листа : 1х хдд докинг Станица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 175.84

Маици За Жени 2023 Женска Врвна Кошула Обоена Памучна Рамка За Влечење Краток Ракав Лабава Летна Секојдне

DEN 1.00

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

DEN 239.84

100% памук Повлечете го затворањето Материјал : памук.adopt Безбедни суровини, уникатна технологија ја прав�

DEN 3.33

Motherубовта на мајката е безусловна, вашата ќерка ќе се допре кога ја прими Willе дадеме се од себе за да реш�

DEN 0.67

Пиновите RC се вклопуваат за 1 / 24 Axial, Wltoys K969 K989 P929, 1 / 36 Losi Truck и повеќето 1 / 24 ти 1 / 28 та скала RC автомобил...

DEN 2.67

✯ Изработка на овие идеални за употреба како куки за крпи за бања, куки за туш пешкир, кука за кујнски ку�

DEN 3.33

Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување Осигурете се да се исполна

DEN 0.33

Како што се фрижидери, компјутери, машини за факс и фиксна лента на тенки челични чаршафи, итн...

DEN 191.84

Ако сакате да ја подобрите вашата реакција и координацијата на рачно око, оваа дрвена игра со мини кугла

DEN 3.33

Земја на производство : Кина Материјал : пластика Нето тежина : 4 G Содржина на пакет : 30 парчиња x Пластичн�

DEN 1.33

Автоматско Прилагодување На Главата за Чистење автоматски ја прилагодува својата висина за ефикасно ч�

DEN 1511.84

Димензии на пакетот : 3 L X1 H X2.5 W (инчи) Тежина на пакет : 0,1 фунти Земја на потекло : Велс Број на дел : 17237.20...

DEN 110.08

Die Cuts Metal Cutting Dies е погоден за белешка, хартиена картичка, втиснување, албум, картички DIY занает, и др Корис�

DEN 2.67

Креативна дрвена музика Дизајнирано со повремени играчки 18 Забележете го музичкото движење Треба да го

DEN 1.67

1,5 часа Време на полнење+ Bluetooth 5 Квалитетот на аудио е наш главен приоритет : искуство одличен звук со дин

DEN 1.33

AWTTL0284 (87% полиестер 9% рајон 4% спандекс) Повлечете го затворањето Само миење на рацете Редовно вклопување