.

.

Попуст
Универзитетот Во Синсинати Градина Знаме И Сад Знаме Стојат Пол Држач Во Собата

Универзитетот Во Синсинати Градина Знаме И Сад Знаме Стојат Пол Држач Во Собата

DEN 1.00

Износот
Залиха

100% Полиестер. Сет има 13" х 18 "Колеџ Градина Знаме, 12" х 18 "Сад Градина Знаме, и 17" (в) х 40 "(ж) Собрани Големина Градина Знаме Штанд. Знамето на колеџот Е Изработено од 100% Полиестер Од 2 Слоја Со Зашиена Постава и Логоа Печатени На Екран Кои Се Гледаат И Читаат Правилно од Двете Страни, Увезени. Знамето На Градината ВО САД Е Направено од 1-Слојно 100% Полиестер, Увезено. Држачот за Држач за знаме е Челик Обложен со Прав, има Засилен Двојно Заварен Удел на Земја и Два (2) Гумени Затворачи. Знамето На Градината На колеџот Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Универзитет или Колеџ. Универзитет Во Синсинати Градина Знаме И Сад Знаме Држач За Држач За Столб Е идеален комплет за вашиот двор, градина, патека, поштенско сандаче или влез во домот. Овој пакет ги вклучува вашите избрани 13" х 18 " Двострано Колеџ Градина Знаме, Еден Слоеви 12 х 18 инчен Сад Градина Знаме, И Цврст Челик Во Прав Обложени Градина Знаме Стојат со 2 вклучени Гумени Затворачи. Градинарското знаме е со димензии 13х18 инчи, изработено е Од полиестер со 2 Слоја со зашиена постава, Отпечатен Е Двостран Екран, има горен ракав за столб за вметнување на вклучениот Држач за Градинарско Знаме. Штандот За Знаме На Градината ја мери собраната висина од 40" и има ширина на попречната шипка на знамето од голем 17". Исто така, штандот е изработен од челик, црн е обложен со прав за отпорност на ' рѓа, а уделот на земјата е направен со двојни завари за дополнителна издржливост. Уникатен подарок, нашиот комплет е подготвен за летање и не се потребни алатки за склопување. Знамето Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Колеџ и Универзитет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 2.67

24часовна услуга за клиенти 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz...

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне...

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост...

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр