.

.

Попуст
Море Суштество Буфант Капи За Чистење Жени Со Копчиња Прилагодливи Капачиња За Медицинска Сестра За Жени Со Скрунчи

Море Суштество Буфант Капи За Чистење Жени Со Копчиња Прилагодливи Капачиња За Медицинска Сестра За Жени Со Скрунчи

DEN 2.33

Износот
Залиха

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешноста на челото, која може брзо и лесно да ја апсорбира потта од челото, одржувајќи го челото суво и спречувајќи потта да тече во очите за да избегне влијание врз работата. Стил На Информации за производот : унисекс Материјал за работно капаче : полиестер, Големина на памук : дијаметар на горниот дел од капачето 7 инчи/18см, Лак лента за глава 3,5 инчи/9см пакетот вклучува : 1 € работни капачиња И 1 € Карактеристики На лакот На лакот : Дише, издржлив, удобен, мек и апсорбирачка перење : рачно перење или миење во машина на собна температура, Може да се исуши, Не избелувајте Практичен Дизајн На Копче и Лента за Пот : нашиот буфант Капите Дизајнирани со копчиња Од Двете страни На главата и вградената лента За пот Преку предниот дел, можат ефикасно да ја апсорбираат потта од челото, да го одржат вашиот престој свеж и сув, да избегнат да влијаат на Вашата Работа, да ви овозможат да ја носите долго време додека сеуште ви е удобно. * Ве молиме дозволете мало отстапување на мерењето за податоците . Широки Апликации : капачињата за вратоврска се погодни и за жени и за мажи, можат да помогнат да се поправат фризурите и да се одржува вашата коса чиста и сува, што може широко да се примени како капачиња за бања за убавина, капачиња за готвачи, работни капи, капи за чистење и многу повеќе, што носи Многу погодност За Секојдневниот Живот Известување : * вистинската боја може малку да се разликува од онлајн сликата поради поставките за боја на мониторот. Широко Примена : прилагодливите капи за чистење буфанти и пешкир за пот може да се користат во ресторани, фабрики, салони за убавина, центри за миленичиња, заштита на домот итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн Заштед