.

.

Попуст
Oliyin 2PCS XT90 до 4,0мм жица за полнач за конектор за банана со силиконски кабел од 30 см 11,8inch 14awg за FPV RC напојување липо батерија

Oliyin 2PCS XT90 до 4,0мм жица за полнач за конектор за банана со силиконски кабел од 30 см 11,8inch 14awg за FPV RC напојување

DEN 159.68

Износот
Залиха

Конектори : XT90 и 4,0 машко банана. Должина на жицата : 30см/11,8inch. Wireица : 14awg топлинска силиконска жица. Директно поврзете се со вашите батерии со XT90 конектори и со вашиот полнач со приклучоци за банана од 4мм. Имаме и xt30/xt60/xt90/t приклучок/EC3/EC5/HXT/MPX кабел за полнење, ве молиме проверете во нашата продавница. Опис : Главните водичи за полнење се конструирани од материјали со највисок квалитет за да се осигурате дека ќе ја добиете најдобрата можна врска секој пат кога ќе ги наполните батериите. Директно поврзете се со вашите батерии со XT90 конектори и со вашиот полнач со приклучоци за банана од 4мм. 30см (11,8 инчи) од силиконска жица со тешки 14 AWG ви дава флексибилност да работите во кое било поставување на полнење. Спецификации : Влезен конектор : Машки 4мм Банана Приклучок Излез Конектор : XT90 Вид Тип : 14 AWG Силиконска должина : 30см/11.8inch Список на пакети : 2 x XT90 до 4.0 Банана приклучок RC Кабел за полнење на батеријата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Унисекс Возрасни Големина на рамката 16 1 / 4 х 22 Одговара На Дипломи кои се 8,5 х11 Хоризонтални Рамката е по�

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 159.36

Потребен ви е подарок кој е природен, добар за кожата и брадата што мириса одлично и доаѓа со бесплатна п

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 1464.00

ЈАС СЕУШТЕ ЖИВЕАМ СО МОИТЕ РОДИТЕЛИ модел отпечатен во кошулата Материјал Полиестер Мазна, Удобна и диш