.

.

Попуст
WD мојата книга во живо 3TB личен облак за складирање на облак, споделување датотеки и фотографии

WD мојата книга во живо 3TB личен облак за складирање на облак, споделување датотеки и фотографии

DEN 2.33

Износот
Залиха

Централизирајте и споделете ги медиумите на вашата домашна мрежа. Пренесувајте медиуми во вашиот центар за забава. Дизајниран околу најновите достигнувања во технологијата за чипови Ethernet, овој производ обезбедува најдобри брзини во класата за читање побрзо од традиционалните погони за USB 2. Опис на производот WD My Book Metwork Metwork Metwork ви овозможува да ги консолидирате вашите медиуми на една централна локација за сите на вашата жична или безжична мрежа за пристап и уживање. Централизирајте и споделете ги медиумите на вашата домашна мрежа. Вградениот процесор со голема моќност ви дава коњска сила што ви треба за најпребирливите апликации. Сега пренесувајќи се на вашиот HDTV - гледајте видео за роденденска забава на вашата ќерка или прикажете го слајдшоу за одмор на вашиот телевизор. Идеално за чување на вашата колекција на дигитални медиуми на вашата жична или безжична мрежа за споделување видеа, музика и фотографии со сите компјутери на вашата мрежа што ги поддржуваат податоците од сите компјутери и Mac компјутери во вашиот дом, гледајќи фотографии и датотеки со вашиот i Phone®, i Pad ®, i Pod Touch®, или Android ™ Сметам за стриминг на паметни телефони до вашите играчи на Blu-ray Disc, конзоли за игри, медиуми или други уреди DNLA/UPNP на вашата домашна мрежа Што има во мрежниот погон на Box, Ethernet кабел, адаптер за напојување со струја, адаптер за напојување со AC , Инсталирање и софтвер ЦД, Упатство за брзо инсталирање. Послужете ја вашата музика со i Tunes® - Погонот вклучува поддршка на i Tunes Server за да можете да ја централизирате вашата музичка и видео колекција и да ја пренесувате на кој било Mac или компјутер со i Tunes. Корисниците на Windows можат да го користат вклучениот софтвер WD Smartware и секој пат кога ќе заштедите нешто, тој веднаш е резервиран. Ако работите Windows XP, нашиот едноставен софтвер за откривање го олеснува поставувањето на погонот. Направете резервна копија на сите компјутери на вашиот компјутер и Mac. Или, користете мобилни апликации на WD за лесен пристап со вашиот таблет или паметен телефон. Пренесувајте медиуми во вашиот центар за забава. За само неколку минути, вие сте нагоре и трчате. Вградениот сервер за медиуми пренесува музика, фотографии и филмови на кој било Multimedia уред овластен DLNA, како што е WD TV LIVE Network Media Player, Blu-ray Disc Player, Xbox 360®, Play Station® 3 и Connected TV.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 2.67

Облечи за женски фустани жени елегантен фустан за жени секси фустани за криви женски фустани обичен фус

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм..

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 2.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�