.

.

Попуст
РОБОТОТ ВОКОЈОСД Правосмукалка Автоматска Роботска Правосмукалка Безжична Правосмукалка За Чистење Суво Влажно Чистење Полнење Паметна Правосмукалка За Дома

РОБОТОТ ВОКОЈОСД Правосмукалка Автоматска Роботска Правосмукалка Безжична Правосмукалка За Чистење Суво Влажно Чистење Полнење

DEN 1.33

Износот
Залиха

Автоматско Прилагодување На Главата за Чистење автоматски ја прилагодува својата висина за ефикасно чистење На Теписите Автоматски режим подобро за големи простори до 1200 Pa; чисти мала површина со интензивно вшмукување до 2000 Pa; Режимот На Работ се фокусира на аглите и рабовите. Quoto Boost за тепих q : ќе ја зголеми моќта на вшмукување откако ќе се открие тепихот, ќе ги олабави и подигне вградените остатоци. Quller со влакна И гумени комбо е уште еден плус за чистење на тепих, што може да го намали заплеткувањето при подигање на влакна од домашни миленици. Автоматско Прилагодување На Главата за Чистење автоматски ја прилагодува својата висина за ефикасно чистење На Теписите Автоматски режим подобро за големи простори до 1200 Pa; чисти мала површина со интензивно вшмукување до 2000 Pa; Режимот На Работ се фокусира на аглите и рабовите. Quoto Boost за тепих q : ќе ја зголеми моќта на вшмукување откако ќе се открие тепихот, ќе ги олабави и подигне вградените остатоци. Quller со влакна И гумени комбо е уште еден плус за чистење на тепих, што може да го намали заплеткувањето при подигање на влакна од домашни миленици. Рутер за чистење случајна формамодемеханички прекинувач типнормална функција за чистење копчиња повлечете го вшмукувањето на вшмукувачот стил на интелигентен робот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн...

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 2.67

24часовна услуга за клиенти 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz Покрај тоа, за 3

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм..

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 2.67

Облечи за женски фустани жени елегантен фустан за жени секси фустани за криви женски фустани обичен фус

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 367.68

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口 Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук, полиест

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�