.

.

Попуст
Sennheiser CX 400BT Вистински безжични уши - Слушалки за уво Bluetooth за музика и повици - со откажување на бучава и прилагодливи контроли на допир, бело

Sennheiser CX 400BT Вистински безжични уши - Слушалки за уво Bluetooth за музика и повици - со откажување на бучава и прилагодливи

DEN 1.67

Износот
Залиха

1,5 часа Време на полнење+ Bluetooth 5. Квалитетот на аудио е наш главен приоритет : искуство одличен звук со динамичен возач од 7 милиметри и широк спектар на поддршка за Bluetooth кодек. Целосна дигитална контрола со нашата апликација : Нашата апликација за паметни контроли за i OS / Android им овозможува на сите функционалности на слушалките да бидат изменети на вашиот личен избор. Персонализирајте ги вашите потреби за време на денот : Целосно прилагодливи контроли за музика, повици и гласовен асистент - Вградениот аудио еквилајзер го прилагодува звукот на вашите лични преференци.1+ Широк спектар на поддршка на Bluetooth Audio Codec (SBC, AAC & APTX кодекс Поддршка)+ Прилагодливи контролни слушалки на допир Слушалки од Sennheiser Sennheiser нуди широк спектар на модели на безжични слушалки, угостителски до различни потреби - од IR -Stereo Системи за слушање на ТВ до дигитални системи за аудиофил, до луксузни слушалки за патувања со Bluetooth. Долг век на траење на батеријата (20 часа) и удобно носење : Добијте до 20 часа музика за играње со едно полнење - Ергономскиот дизајн нуди оптимална удобност и безбедно вклопување со 4 големини на адаптер за уши. Ергономски формираните ушни уши во повеќе големини, проверете дали имате соодветно вклопување и удобност за ушите за целодневно слушање. Уживајте во извонреден квалитет на звук без оглед на вашиот мобилен уред или околината со нашиот широк спектар на поддршка за аудио кодек, вклучувајќи AAC, APTX, SBC и откажување на пасивниот шум. Долг век на траење на батеријата (20 часа) и удобно носење : Добијте до 20 часа музика за играње со едно полнење - Ергономскиот дизајн нуди оптимална удобност и безбедно вклопување со 4 големини на адаптер за уши.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

DEN 127.84

Тие ќе бидат совршени замени за старите џојстици на контролорот Алатките за ргуубопитство се одлични з�

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 1.00

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 3.33

Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што ва

DEN 3.00

Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум Лесен и Лесен за Чување 3Дел, Ногарки За Заклу

DEN 1089.60

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф...

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 0.67

Доказ за дете на штекер : Направено од пластичен материјал, животна средина, издржлив Покрив за заштитни

DEN 3.00

100% рајон Увезени Рабно здолниште со украсени секвени, прицврстувајќи се со LED жица, светло, искри дење и �

DEN 1.67

FEIN 63134330052 CORE DRIPLE HSS NOVA 3 / 4 INW D33 X50 Опсег на производи : додаток основни битови Број на дел од Дел : 63134330052...

DEN 1247.84

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби Не

DEN 2348.48

EU Ro HS : Compliant ECCN (US) : EAR99 Part Stat: Active HTS : 8533.40.80.50 Type : Trimmer Resistance Value (Ohm) : 4.7 K Tolerance : 10% Maximum Voltage Rating (V) : 300 Power Rating (W) :

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�