.

.

Попуст
ДВТЕЛ Бар Декор Неонски Знак, Прилагодено Коктел Ноќни Светла Акрилни Неонски Светла, Ѕид Виси Прозрачна Табла, 40х30см, Сино Црвен Хотел Ресторан Бар Кафуле

ДВТЕЛ Бар Декор Неонски Знак, Прилагодено Коктел Ноќни Светла Акрилни Неонски Светла, Ѕид Виси Прозрачна Табла, 40х30см, Сино

DEN 1714.24

Износот
Залиха

● Едноставна работа и удобна инсталација. Да го направиме животот поинтересен. Исто така, обезбедува романтична и убава атмосфера за свадби и места за настани за банкети. Осветлениот знак врежан од 3д, технологии ЗА гравирање на површината и линијата (привлечен во сите правци). Неонските светла се напојуваат со приклучок, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на кое било место. Наместо традиционални стаклени неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашите пријатели. Исклучителните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба. ● Неонските знаци се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, игротеки, витрини, ресторани, барови, продавници, канцеларии, детски соби, роденденски забави итн. Ние ќе го испратиме соодветниот адаптер според вашата земја. Еколошки и заштеда на енергија. Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан, осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 447.84

Мултифункционален Организатор Фиока оваа декоративна лента создава повеќе амбиенти за вашите идеали.8

DEN 1.67

Сигурен материјал : нашите украси за лакови Од Новогодишна елка се изработени од 3 различни ширини на ма�

DEN 0.67

Задебелена формула се држи до вертикални површини за ефикасно чистење и дезинфекција За употреба на по�

DEN 1.33

Изработени од силен, издржлив нерѓосувачки челик, лесна негаисчистете со благ сапун и вода.Четката што �

DEN 1.00

Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока Jкука Лебдеч

DEN 2.33

?●6 Различни Диносауруси●нашиот сет за забави за денот На Вљубените вклучува 24 пакувања градежни блоко

DEN 1.00

Голем квадратен појадок дрво Димензии на послужавник за сервирање се : Должина : 12 "x ширина : 12" x висина : 2

DEN 47.84

66'' Length : 76cm / 29.27'' Length : 74cm / 29 camisas de invierno para mujer tops y blusas de mujer camisas blancas crop tops para niñas camisas de franela para mujer sudaderas señoras 2

DEN 1119.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

DEN 356.16

Дијаметар : 8мм Должина : 30мм.Материјал : Челик Заврши : Хром Стил На Глава : Хексадецимален (#13) Дијаметар :

DEN 244.96

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 2.00

Стојат јака, цврста боја, долг ракав со дупки за палецот Од 1 февруари 2022 година наваму, ги надградивме на

DEN 159.84

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 175.84

Инспириран Подарок : Барате врвен подарок за загревање на куќата за уредни изроди и ентузијасти за внат�