.

.

Попуст
Кисангел 30 парчиња кукла права коса кукла свилена жица перика

Кисангел 30 парчиња кукла права коса кукла свилена жица перика

DEN 1016.96

Износот
Залиха

-Тој се одликува со исклучителна изработка, роман стил и бои, квалитет, високи перформанси за правење перики за кукли. Перика за кукла DIY-, пеглањето може слободно да се намали. -На направено од материјал, кој не е лесно да се скрши, издржлив за временска употреба на перики за кукли. Пакетот вклучува 30 x карактеристики на перики -Материјал : Синтетичко продолжување на косата со влакна -боја : разновидна перика за кукли во боја -Големина : 105. Директна перика, исклучителна изработка, стилска и модерна. За да ја задоволите секоја различна потреба, секоја кукла е единствена. Декорирајте ја вашата кукла по ваш вкус на слатки кукли. Забавни перики за кукли- направени од материјал, што не е лесно да се пробие, издржлив за употреба на време. Екстензии за коса за кукли- Оваа права перика за коса се чувствува како човечка коса, реални детали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Заштитете ги вашите бандажи : дизајнирани да ги заштитат вашите бандажи од измет и гребнатини при менув�

DEN 175.84

Менструалната торба за подлога може да има 1015 мали санитарни салфетки (дневна употреба), или 812 големи са

DEN 2.33

тушеви или за нови родители Користете го тоталот за да ги чувате играчките на вашето малечко или корист�

DEN 223.68

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Направете Америка Флорида тато капа за мажи Гроз

DEN 231.84

Суперфина влакна.Суперфина влакна Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона...

DEN 2.00

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење Крст предниот дизајн за медицинска сестра...

DEN 2.00

100% памук Направени во САД или увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Дизајн : Оваа капа за

DEN 323.52

Полиестер 100% Направено во нас Направено во САД Топол и удобен стил со зимско руно и везено лого...

DEN 143.84

【Пакетот вклучува комбинирани брави од 4, 2 сребрени, 2 црни 【Материјал】 Телото за заклучување е израбо�

DEN 148.48

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Направени во САД и ув�

DEN 2.00

?? Со симпатично печатено од велигденско животно, краток ракав, V врат, врвови за униформи на медицинска с

DEN 2.33

Заштеда на електрична енергија : Вграден прекинувач за вклучување / исклучување овозможува употреба са�

DEN 2.67

Тест на системот за полнење на полнење Доаѓајќи со безжичен VCI, BT608 може да работи на 83+ американско, евро�

DEN 1.00

Mens Mens Black Zip up Hoodie Full поштенски дуксери за мажи над лицето Y2 K Softshell Flannel јакна за мажи фланели за мажи Работ

DEN 3.00

Широко користете Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, г

DEN 303.84

【5 слоеви Ново материјал】 Споредете со стандардниот филтер за воздух во кабината, ние усвојуваме новон

DEN 1248.00

Нови претходно ископани ротори, не се мачи со хаос повторно да ги стружеш роторите! Сендвич помеѓу специ

DEN 1.00

Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна Да : машина за миење садови, да : микробрано�

DEN 288.00

Писмо u Почетна тиква Приближно 3,5 "тиква U се осветлува на предната страна на тиквата Убава декорација н�

DEN 0.67

Создадете совршени страници за запишување со пакет за одбојка на одбојка во Color Play MVP Пакетот содржи 12 ли