.

.

Попуст
Кабел за напојување За Швин Полнач За Велосипед Вежба Елипсовиден Лежечки Исправен Тренер А10 А20 120 122 125 130 150 170 213 220 222 240 270 430 460 Швин Адаптер Снабдување

Кабел за напојување За Швин Полнач За Велосипед Вежба Елипсовиден Лежечки Исправен Тренер А10 А20 120 122 125 130 150 170 213

DEN 201.44

Износот
Залиха

Компатибилен Со Швина10 А15 А20 А25 101 102 103 112 113 120 122 123 126 130 131 140 150 170 201 202 203 206 212 213 220 222 223 226 227П 230 231 240 270 418 420 428 430 431 460 470 004-4150 CY41-0900500 (Нема да биде компатибилен со 2010 верзијата На Швин 420 Елипсовидна) Компатибилен Со Швин (Нема да биде компатибилен со 2010 верзија На Швин 420 Елипсовидна). Одговара За Активната Серија На Швин, Проформ велосипед, Хибриден тренер Проформ,лежечки велосипед Швин 220, стационарен велосипед,Елипсовидна машина Швин, предење велосипед / Кросли Крстосувач Пренослив Рекордер НА Грамофон ЦР8005А ЦР8005А-БК ЦР8005А-БЛ ЦР8005А-ГР ЦР8005А-ИЛИ ЦР8005А-ПИ безбедност : . Излез : DC 9 V2 A Компатибилен СО 9 V1 A 9 V1.Тежина : 2. Компатибилен Со Швина10 А15 А20 А25 101 102 103 112 113 120 122 123 126 130 131 140 150 170 201 202 203 206 212 213 220 222 223 226 227П 230 231 240 270 418 420 428 430 431 460 470 004-4150 CY41-0900500 (Нема да биде компатибилен со 2010 верзијата На Швин 420 Елипсовидна) Компатибилен Со Швин (Нема да биде компатибилен со 2010 верзија На Швин 420 Елипсовидна). Што Ќе Добиете : 1 x Замена 9 Vdc Швин Моќ адаптер, 30 дена наплата, 12 месеци размена. Влез НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100 V-240 Vac, Излез 9 V 2 A(Компатибилен 9 V1000m A, 9 V1500m A), доволно долг кабел за напојување, напојувањето е тестирано со Schwinn bike и потврдено за да се осигура дека сигурно работи со моделите На Швин наведени погоре. Над заштита од напон, над заштита од струја, над заштита од температура што сигурно ќе ги оддалечи опасностите додека го полните вашиот Велосипед Швин наведени подолу компатибилни модели Компатибилни Со Швин А10 А15 А20 А25 101 102 103 112 113 120 122 123 126 130 131 140 150 170 201 202 203 206 212 213 220 222 223 226 227П 230 231 240 270 418 420 428 430 431 460 470 004-4150 CY41-0900500 (Нема да биде компатибилен со 2010 верзијата На Schwinn 420 Elliptical) Компатибилен Со Швин (Нема да биде компатибилен со 2010 верзија На Schwinn 420 Elliptical) Одговара За Schwinn Активна Серија, Proform bike, Proform хибриден тренер,Швин 220 лежечки велосипед, Стационарен велосипед,Швин елипсовидна машина, ВРТИ велосипед / кросли крузер преносни плоча рекордер cr8005a Cr8005a-Bk Cr8005a-Bl Cr8005a-gr cr8005a-Или Cr8005a-Pi Спецификации Влез : Ac 100v-240vac 50hz/60hz.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 897.60

❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиен

DEN 2.33

Шестоаголна дупчалка за контрамијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�

DEN 2.67

Една ознака за кучиња по пакет! Секоја запечатена кутија содржи 24 пакувања (подготвени 2,99 $) Во сетот има

DEN 772.80

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 3584.00

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 159.84

Карактеристики на производот : 1 Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привле�

DEN 415.84

Повеќе операција за заштеда на труд од CClamp.✔ Професионална алатка за дебеломер на сопирачките се корис

DEN 320.00

Село Лемакс чекајќи ја автобуската станица Порцеланска бројки бр 73224 Бр 73224 1997 Село Лемакс чекајќи ја ав�

DEN 2.33

1 Многу погодно за враќање на оштетените навои, погодни за одржување на моторот и други автомобили...

DEN 0.67

Крајна издржливост : трае 12x подолго од другите кабли и докажано е дека издржи над 12000 свиоци во строги ла

DEN 10864.00

Секој метар има две скали за читања со низок и висок интензитет За далечинско читање, кабелот од четири �

DEN 344.00

Многу жени доживуваат промени во градите со текот на времето, како што се тресење или губење на цврстина

DEN 1.67

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 0.33

Стилските и шик модели исто така можат да ја искажат вашата личност и естетска Ако имате какви било праш

DEN 1.00

Продолжувач на славина, флексибилен и издржлив материјал Го забавува протокот на вода за да спречи прск

DEN 1524.80

63 ромпер Должина : 16.14 половината : 15,75 Возраст : 06 месеци 80 биста : 19,69 ракав : 10 Само миење на рацете.69 Полеч

DEN 639.20

Совршен подарок за туширање или регистар за бебиња присутни мајки сакаат производи од бакар бисер, а на

DEN 2.33

Истото може да се примени и за ублажување на однесувањето на мелење заби кај кученцата УНИКАТЕН ДИЗАЈН �

DEN 2.33

✅ 【Трајлив дизајн】 Исклучителниот мат финиш и дизајнот на рамка изгледа најдобро со денешните декори.

DEN 1.67

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 1422.40

Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно...

DEN 0.33

✪Кесите што се движат се склопуваат и може да се преклопат за складирање за да заштедат простор кога не

DEN 479.84

Блејзери за жени плус со големина на копчињата со големина на жени, едноставни блејзери за жени, лимон ж�

DEN 0.67

ова склопување на далечински управувач не е за употреба со строги Апликации за Погон ова склопување на �