.

.

Попуст
Комплет за асортиман на надворешни прстени за потпорни прстени, комплет за прицврстувачи на циркули, поставени топлински третирани челични безбедни делови на жле?

Комплет за асортиман на надворешни прстени за потпорни прстени, комплет за прицврстувачи на циркули, поставени топлински третирани

DEN 127.84

Износот
Залиха

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери и професионалци. За да ви олесниме да разликувате, поставивме парче картон со различни големини обележани на горниот дел од кутијата. За да ви олесниме да разликувате, поставивме парче картон со различни големини обележани на горниот дел од кутијата. Комплетот вклучува 8 вообичаени големини : M6, M8, M10, M12, M14, M16, M18 и M20 вратило. Тие се многу ефикасни кога се користат во комбинација со плетење со зашилени нос или рамни шрафцигери за глава. Тие се многу ефикасни кога се користат во комбинација со плетење со зашилени нос или рамни шрафцигери за глава.Секој Snap прстен е изработен од издржлив зацврстен челик, но има флексибилност, подобрена јачина на затегнување и одлична корозија и отпорност на висока температура. Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери и професионалци. Вклучен пакет : 200-парчиња транспарентна кутија црна шминка прстенест вратило за вратило M6-M20 комбинација црна циркулаторска прицврстувач за прицврстувач на вратило M6 вратило (55 PCS) RING RINTER CIRCLIP M8 (30 PCS) RING RINGER M10 RINGER M10 ENTERINE Ring M12 Затегнувач на вратилото (25 парчиња) Црн циркулаторски прстен M14 држач за прицврстувач на вратило (25pcs) црна рингла за држач за држачи M16 (15 парчиња) Затегнување на црниот циркулатор M18 Etherter (15 PCS) Црн циркулатор за задржување на црниот циркулатор Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Ring M20 Shater (15 PCS). Количина на пакет : 200 парчиња. Kazetec со висок квалитет на внатрешно потпирање на прстенот за прицврстување на кит : црна јачина од оценка : пролетен челик 65 MN ★ Карактеристики : Висококвалитетен внатрешен прицврстувачки комплет за задржување на прстенот изработен од јаглероден челик, тој е со висок квалитет и широко користен, исполнувајќи ги сите барања за животната средина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот...

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 312.80

Компатибилни фотоапарати (вклучително, но не ограничувајќи се на) : Leica M3, M2, M1, M4, M5, Cl, M6, MP, M7, M8, M9, Hexar RF Epson RD

DEN 2.00

Производ 2 : Универзално комплементарни Премиум фиоки за сива ткаенина, со цврста црна метална рамка и д�

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла Овој сет на

DEN 2.33

Истото може да се примени и за ублажување на однесувањето на мелење заби кај кученцата УНИКАТЕН ДИЗАЈН �

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ; (Батер

DEN 1484.80

Преносен е и може да се преклопи во пакување со мал волумен, погодно за носење И предната страна и заднат