.

.

Попуст
Согудио Контејнер За Складирање Храна Контејнер За Ориз 10 кг, Кутија За Складирање Ориз Кутија За Складирање Кујна Контејнер Со Капак Лесен И Транспарентен, Кујнск

Согудио Контејнер За Складирање Храна Контејнер За Ориз 10 кг, Кутија За Складирање Ориз Кутија За Складирање Кујна Контејнер

DEN 1.33

Износот
Залиха

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до вашата кујна или оставата, чајната кујна, пронајдете се што е уредно организирано. Веќе не е неуредно, можете многу брзо да добиете се што сакате. Со дизајнот што може да се нареди и заштедува простор, овие контејнери поефикасно ќе го користат секој сантиметар од вашите кујнски ормари за оставата, чајната кујна. Со посебен механизам за запечатување, можете лесно да ги отворите или затворите нашите пластични контејнери. Храна ОДДЕЛЕНИЕ пп суровини, безбедни и здрави, издржливи. Со капак и тока : добро запечатување. Транспарентно тело, храна може да се види во кутијата и голем капацитет. Совршен за чување шпагети, материјали за печење, житарки, брашно, шеќер, овес, тестенини, ориз, кафе, чај, закуски, ореви и други суви производи.Висококвалитетен кујнски сад за ориз со добро запечатување.Спецификација : Материјал : полипропилен. Димензии на производот : 31 х 21 х 25 см тежина На Производот : 780гр Содржина На Пакувањето : 1 х контејнер за ориз. 1 х мерна чаша.Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не.Дизајн за заштеда на простор : овие издржливи квадратни контејнери се специјално дизајнирани да го минимизираат просторот, тие се нареденишто ви овозможува да ја организирате кујната и ослободува простор во оставата, чајната кујна. исклучително лесен за користење и подготвен за употреба.

Декларираните карактеристики

Material:
polypropylene.
Product dimensions:
31 x 21 x 25 cm
Product weight:
780g
Package contents:
1 x rice container. :
1 x measuring cup.:
If you have any questions about our products, please feel free to contact us.:
Space saving design : These durable square containers have been especially designed to minimize space, they are stackablewhich enables you to get the kitchen organized and frees up space in the pantry. extremely user friendly and ready to use. :
Поврзани производи
DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 2864.00

Годокс Канон Блицот На Камерата Го Прави секој каприц и желба постои директно копче подготвено за акциј

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат Црн д�

DEN 3.33

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации...

DEN 319.84

Снежен глобус : уникатен дизајн на снежен глобус со исклучително внимание на деталите додава разиграна

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост QTi �

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре