.

.

Попуст
Ѓердан за лекување на лепидолит кристал - за круна чакра | Моќен стабилизатор на расположението. СИДА во олеснување на стресот, релаксација и внатрешен мир. Промови?

Ѓердан за лекување на лепидолит кристал - за круна чакра | Моќен стабилизатор на расположението. СИДА во олеснување на стресот,

DEN 191.84

Износот
Залиха

Роуз кварц е роден на јануари. Лепидолитот е исто така еден од најдобрите кристали што ги користи за вознемиреност и олеснување на стресот, бидејќи природно содржи литиум и мика. Прави совршен подарок за Денот на вineубените!. Овие не се „дефекти“, но се природни ознаки и подмножества на парчиња создадени од мајката природа. Стилскиот и прилагодлив сребрен позлатен ланец доаѓа со класична фузија на исклучителна изработка, што ќе ви помогне да го направите вашиот врат област на фокус и исто така ви дава мек допир околу вратот со лепидолитскиот кристал. Овој камен, именуван по грчки збор за крв, историски е познат по тоа што го поврзува телото со земјата. Останете уверени со 100% гаранција за враќање на парите-ако не сте задоволни (најмалку шанси), лесна политика за враќање со целосна наплата. Вклучува и бесплатен водич за е-книги, кој содржи кристално потекло, значење, информации, како и како да се чисти, полне и да се грижи за вашиот кристал. Стилски 24 '' прилагодлив ланец : ланец што го прави овој кристал повеќе прекрасен. Прелистајте ја нашата целосна колекција и започнете го вашето лекување на патување денес!. За бесплатен водич за е -книги, посетете го „Нарачки -> Контактирајте го продавачот“ и ние ќе го испратиме на вашата регистрирана адреса за е -пошта. Loveубовта е од што сите ни требаат повеќе, а Роуз Кварц Стоун е тука за да ни го даде. Акумарин работи со чакра на грлото. Познат во античкиот фолклор како богатство на сирена, аквамаринскиот камен е суштинска компонента за вашата колекција на скапоцени камења, бидејќи помага да нè поврзе со вода, потеклото на животот на планетата. Слободно можете да прашате или споделите каква било загриженост/повратна информација и ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1056.00 -50 %

Удобност Цела Ноќ : Дискретно вклопување со мека, мазна ткаенина и појас со високи перформанси за да ја о

DEN 319.84 -50 %

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Нба Намали Потписи...

DEN 2.00 -50 %

Кожа на слој на Pro Одделение 3 Флексибилен винил материјал со специјално блокирање на отпуштање на лепи�

DEN 2.67 -50 %

Боите и топлите марки може да варираат Пластика од 350 G серија Овој диск е „фабрика секунда“ што може да

DEN 444.80 -50 %

59inch нежна текстура, добра за кожата Нежна текстура, добра за кожата.Можете да го извадите за патување ил�

DEN 3.33 -50 %

Достапно во нестерилна и стерилизирана ЕЗстерилизираните совети се индивидуално завиткани и овластен�

DEN 271.84 -50 %

7 во, погодни за повеќето коцка полица организаторите Материјали : Изработени од мек, здрав, полиестер тк

DEN 127.84 -50 %

【Димензионална точност и конзистентност】 : Овие тешки нишки на плата имаат тесни толеранции...

DEN 1511.84 -50 %

Димензии на пакетот : 3 L X1 H X2.5 W (инчи) Тежина на пакет : 0,1 фунти Земја на потекло : Велс Број на дел : 17237.20...

DEN 3.00 -50 %

Tpr Играчки за стискање на новини Тие се кул гаџети за впуштање емоции Alивотен вештачки омлет со вистинск

DEN 560.00 -50 %

Тивката операција без вибрации го прави овој мини фрижидер идеално ладно складирање за употреба насека

DEN 1.67 -50 %

Модерен држач за дизајн на елени за празници Внатрешни / Надворешни божиќни украси, тие фигурини на еле

DEN 2.00 -50 %

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Мека Ткаенина Што Дише Увезени Прил

DEN 1.33 -50 %

AWTTL0284 (87% полиестер 9% рајон 4% спандекс) Повлечете го затворањето Само миење на рацете Редовно вклопување