.

.

Попуст
HPS 4.5 ID, 4 Должина, Силиконски Спојка Црево, Ултра Висока Температура 4-Засилен, 45 Psi Max. Притисок, 500ф Макс. Температура, СК-8557-ТОПЛА, СИЛИКОНСКИ, Портокал

HPS 4.5 ID, 4 Должина, Силиконски Спојка Црево, Ултра Висока Температура 4-Засилен, 45 Psi Max. Притисок, 500ф Макс. Температура,

DEN 891.20

Износот
Залиха

Црево Во Дијаметар : 4-1/2". Должина : 4". Ултра Висока Температура 4-Засилен Засилен. Максимален Работен Притисок : 45 пси. Температурен Опсег : -65 степени. Ф до +500 степени. Ф (260 степени. В). Црево Во Дијаметар : 4-1/2". Должина : 4". Ултра Висока Температура 4-Засилен Засилен. Максимален Работен Притисок : 45 пси. Температурен Опсег : -65 степени. Ф до +500 степени. Ф (260 степени. В). HPS 4-1/2 "(114mm) ID со 4 " должина ултра висока температура 4-подно silмидно засилено силиконско црево за спојување (Максимален работен притисок : 45 psi. Максимален рејтинг на температура : 500 F) исполнете ги и надминете ги индустриските стандарди SAEJ20, идеални за тешки врски под притисок и обезбедува одлична отпорност за апликации со висока температура. Дебелина на ѕидот : 5мм. температурен опсег : -65 степени. Ф до +500 степени. Ф (260 степени. В). ОТПОРЕН НА УВ и озон. Hps перформанси силиконско директно црево за спојување е дизајнирано и конструирано за да ги исполни барањата за високи перформанси наведени во различни индустриски стандарди, како што се автомобилската тркачка индустрија, турбо дизел пикап, тешка опрема и машина, сопствен систем ЗА ладење, изработка НА турбо интеркулер, комерцијални камиони, автобуси и тренери, морски, воени возила, воздушна, генератори, земјоделски трактори и општа конструкција. Силиконското црево НЕ е компатибилно со гориво или масло; сепак е компатибилно со воздух, вода и антифриз, како што е течноста за ладење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 834.72

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките Ова масло за раст на б

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 159.36

Потребен ви е подарок кој е природен, добар за кожата и брадата што мириса одлично и доаѓа со бесплатна п

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне...

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 143.84

Срце Почетна Ѓердан Писмо Приврзок Азбука аЗ нерѓосувачки челик ѓердан за жени почетна Приврзоци Женск

DEN 475.84

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата...

DEN 0.33

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу