.

.

Попуст
FTG Сад Дрво Countersink Бургија Во Собата 5 Компјутер Countersnk Вежба Малку #4, 6, 8, 10, 12, со Десетина Замени Заострени Дупчалки #6 со Шестоаголник Од 1/4 инчи Брза Промена И Ален Кл?

FTG Сад Дрво Countersink Бургија Во Собата 5 Компјутер Countersnk Вежба Малку 4, 6, 8, 10, 12, со Десетина Замени Заострени

DEN 2.33

Износот
Залиха

Шестоаголна дупчалка за контра-мијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени дупчалки за замена НА FTG за контра-мијалник за продолжено дрво. Контра мијалник вежба малку во собата дизајниран Во Њу Џерси Од Страна На Фер Трговија Група САД И Професионално произведени Во Кина ВО ftg сад спецификации. Заострена дупчалка со комплет за мијалник, дупчалки прицврстени со игла, Ftg 2337p максимална дупчалка со Вртежен Момент со шалтери за дрво. FTG 2337 P ги содржи најдобрите заострени дупчалки HSS M2 (одделение 6542), убедливо најпопуларниот Челик со Голема Брзина, со супериорни својства, вклучувајќи висока цврстина, отпорност на абење и добро задржување на сечењето. Комплет алатки за мијалник направени со битови за мијалник за дрво, FTG 2337p заострени дупчалки за мијалник. Дупчалка за дрво поставена со агол на шалтер со дупчалка од 82 степени, мазно потопување во тврдо и меко дрво, заострени дупки за завртки. Контра-создаден, и дрво приклучоци големина 3/8" и 1/2". Овој производ е дизајниран во Њу Џерси Од Страна На Фер Трговија Група САД И Професионално произведени Во Кина ВО ФТГ сад спецификации. Извештајот за анализа издаден 4/13/2021 ОД Акредитирана Лабораторија АНАБ САД, потврдува дека дупчалките поставуваат битови Со Висок Квалитет На Челик со Голема Брзина ги исполнуваат посакуваните спецификации НА Хсс М2 одделение 6542, дупчалката е поставена потешко од ХСС 4241 и хсс 4341 што се користат во други слични заострени дупчалки за мијалник. ТРЕТИ ЛИЦА ТЕСТИРАНИ Од Американската Акредитирана Лабораторија-Хсс М2 одделение 6542 дупчалка за дрво со заострени дупчалки. Битови обезбедени со Игла. Дупчалка за контра мијалник поставена за дрво со заострена дупчалка 3-Та Партија Тестирана ХСС М2, 4 секач за мијалник со Флејта #45 сет за заострен мијалник од Јаглероден Челик 5 големини дупчалки со мијалник #4 (7/64"), #6 (9/64"), #8 (11/64"), #10 (3/16"), #12 (7/32") Прилагодлив дрвен мијалник, 1 Шестоаголен Клуч (1/8 " Ален Клуч) дупчалка за мијалник за дрво. Марката и големината на логото се ласерски отпечатени на секое директно стебло и секој секач, што го олеснува разликувањето на овој квалитетен бренд од другите. FTG Сад Прилагодливи Дрво Countersink Сет со Заострени 3 Партија Тестирани Hss Вежба Малку, Брза промена 1/4 "Hex Shank, Со Десетина Замена countersnk вежба битови Само, големина 9/64 " (за #6 завртка), и 2 Хексадецимален Клуч (1/8" Ален Клуч). Контра-мијалник #4 Битен Дијаметар 7/64", големина на контра-дупка и големина на дрвен приклучок 3/8", Контра-Мијалник #6 Битен Дијаметар 9/64" , големина на контра-дупка и големина на дрвен приклучок 3/8", користејќи прилагодлива длабочина стоп јака 3/8" Контра-Мијалник #8 Битен Дијаметар 11/64" , големина на контра-отворот и големина на приклучокот 3/8 ", користејќи Прилагодлива длабочина стоп јака 3/8" Контра-Мијалник #10 дијаметар на битот 3/16", големина на контра-отворот и големина на приклучокот 3/8", користејќи јака за застанување Со прилагодлива длабочина 3/8" контра-мијалник #12 битен дијаметар 7/32" големина на контра-дупка И големина На дрвен приклучок 1/2" користејќи големина на длабочина стоп 1/2".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори...

DEN 2864.00

Годокс Канон Блицот На Камерата Го Прави секој каприц и желба постои директно копче подготвено за акциј

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре

DEN 2.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 0.67

Доказ за дете на штекер : Направено од пластичен материјал, животна средина, издржлив Покрив за заштитни

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 3.33

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации...

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво Форму