.

.

Попуст
Линлин Вода-чешма Кујна Мијалник Тапа Повлечете Надолу Вртливата Излив Кујна Тапа Мијалник Допрете Палубата Монтирани Бања Топла И Ладна Вода Миксери

Линлин Вода-чешма Кујна Мијалник Тапа Повлечете Надолу Вртливата Излив Кујна Тапа Мијалник Допрете Палубата Монтирани Бања Топла

DEN 1422.40

Износот
Залиха

Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно. Лесен е за употреба, а водата може да се вклучи или исклучи без затегнување на рачката. Ова е класичен изглед, но исто така погоден за стилски, модерни кујни и модерни стилови. Една дупка и една рачка, лесна за контрола на волуменот и температурата. Лесно се вклопува ЗА САМОСТОЈНО или професионален водоводџија. Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно. Лесен е за употреба, а водата може да се вклучи или исклучи без затегнување на рачката. Ова е класичен изглед, но исто така погоден за стилски, модерни кујни и модерни стилови. Една дупка и една рачка, лесна за контрола на волуменот и температурата. Лесно се вклопува ЗА САМОСТОЈНО или професионален водоводџија. Овој дизајн може да ги користи вашите славини во поголема мера и лесно се совпаѓа со повеќето мијалници. Флексибилниот излив обезбедува широк опсег на движења, овозможувајќи ви да ја насочите водата директно до местото каде што ви треба.Спецификација : Материјал : Бакар : бакар : црна+сребрена Инсталација тип : седиште дијаметар на Седиштето : 35мм отворен тип : клуч тип карактеристика : Светла Површина Позлата Дебела рачка, непречено чувство, непречено префрлување инсталацијата е цврста и слободна инсталација. Вклучен пакет : 1 допрете 2 х црево 1 х делови за монтирање ротирањето на млазницата може флексибилно да го префрли режимот на излез на вода, кој има поширок опсег на употреба и ги задоволува потребите за секојдневна употреба.

Декларираните карактеристики

Material:
Copper
Material:
copper
Color:
black+silver
Installation type:
seated
Seat diameter:
35mm
Open type:
Wrench type
feature:
Bright surface plating:
Thick handle, smooth feel, smooth switching:
The installation is firm and freehand installation.:
Package Included:
1 tap:
2 x hose:
1 x mounting parts:
Rotating the nozzle can flexibly switch the water outlet mode, which has a wider range of use and meets the needs of daily use. :
Поврзани производи
DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф...

DEN 0.67

Доказ за дете на штекер : Направено од пластичен материјал, животна средина, издржлив Покрив за заштитни

DEN 1.67

Висок квалитет : Рамките за постери се изработени од MDF дрво и HD плексиглас Нежните линии, едноставни и с�

DEN 1.33

Овозможува чистење и остри дејство на сечење, ги намалува сите материјали за состав, иверица, тврдо дрво

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 2.67

[Широки апликации]Широко користени во метални производи, производство на алатки, инженеринг, инженерин�

DEN 1.33

Компатибилен : Компатибилен со Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G Функционалност : Pen Pengaxy S23 S (со Bluetooth) со 4,096 нивоа на прити�

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 479.84

[Датум на објавување : 20 јули 2022 година (KST)] [Exclusive Giveaway на Bolsvos : K Pop Ebook (21 P) и налепници за товарот] ebook : PDF д�