.

.

Попуст
Lavie Home 12x18 Рамки за слики, едноставна дизајнирана фото рамка поставена со плексиглас за слики 11x17 со МАТ, 12x18 Постери рамка само вклопување на wallидови, сет од 4 колекци

Lavie Home 12x18 Рамки за слики, едноставна дизајнирана фото рамка поставена со плексиглас за слики 11x17 со МАТ, 12x18 Постери

DEN 1.67

Износот
Залиха

Висок квалитет : Рамките за постери се изработени од MDF дрво и HD плексиглас. Нежните линии, едноставни и стилски. Кога фото -рамката паѓа на земја, не мора да се грижите за стаклената згура што го намалува семејството. Совршена големина : Секоја рамка од 12x18 е идеална за прикажување на слики од 11x17 со МАТ или 12x18 слики без МАТ. Големината на отворањето на МАТ ќе биде 10,5х16,5 инчи. Секоја рамка за фотографии има парче рамка, што ги задоволува вашите потреби. Приказ на wallид : Постојат две куки на задниот дел од рамката. Можете да изберете да го обесувате хоризонтално или вертикално на wallидот за да ги прикажете вашите фотографии според вашиот избор. Минималистичкиот дизајн е светло и елегантен, со украсна слика во секоја рамка, погодна за кој било модерен или гроздобер декор. Подарок за декорација : Рамката на весниците е совршена за декор за домови и канцеларии. Willе ги зачува скапоцените спомени за вас. Исто така, може да биде подарок за вашите пријатели или семејство на роденденска забава, годишнина, Божиќ, свадба, туш за бебиња, домаќинство. Заштитно пакување : Големите рамки за слики спакувани за безбедна испорака на производот. Исечете го заштитниот филм пред употреба за да направите подобар приказ на рамката. Прикажете ги вашите скапоцени спомени во стил со оваа црна тенка галерија мат фото рамка Користете ја оваа црна тенка галерија мат фото рамка за да ги прикажете вашите скапоцени спомени во стил. Благодарение на неговиот елегантен изглед, Црната рамка ги подобрува вашите фотографии и ги претвора во вистински уметнички дела, совршени за семејни портрети, зачудувачки пејзажи и свадбени фотографии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори...

DEN 2.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 3.33

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации Покр�

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво Форму

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�