.

.

Попуст
Xbox One S Контролер Џојстик Замена, SKZIRI 6PCS Палци Аналогни Палецот Стапчиња Делови Со T6 T8 Торкс Завртки Безбедност Шрафцигер Поправка Алатка Комплет За Xbox Еден Контрол?

Xbox One S Контролер Џојстик Замена, SKZIRI 6PCS Палци Аналогни Палецот Стапчиња Делови Со T6 T8 Торкс Завртки Безбедност Шрафцигер

DEN 127.84

Износот
Залиха

Тие ќе бидат совршени замени за старите џојстици на контролорот. Алатките за ргуубопитство се одлични за расклопување и поправка на xbox one. Висококвалитетни Палци : 3 Пара палци се вклопуваат За Xbox One/Xbox One S/ Xbox One X контролер (Не За Xbox 360). 5 ПАРЧИЊА Т8 Завртки и 5 парчиња Т6 Завртки за замена на вашите скршени или изгубени Завртки На Xbox Еден Контролер. Пакетот Вклучува : 6 ПАРЧИЊА Палци, шрафцигери Т6 Т8, Завртки 5х Т6, Завртки 5 х Т8, 1 х алатки за ргуубопитство на шприц, лопатка со 1 триаголник. Т6, Т8 Торкс Шрафцигери се совршени за поправка На Xbox една конзола, Xbox еден контролер. Алатките за ргуубопитство се одлични за расклопување и поправка на xbox one. Пакетот Вклучува : 6 ПАРЧИЊА Палци, шрафцигери Т6 Т8, Завртки 5х Т6, Завртки 5 х Т8, 1 х алатки за ргуубопитство на шприц, лопатка со 1 триаголник. Рачки на шрафцигер е направен од пп ТПР материјал, со одлична издржливост и меко чувство на допир, ефикасно го намалува заморот на рацете. 5 ПАРЧИЊА Т8 Завртки и 5 парчиња Т6 Завртки за замена на вашите скршени или изгубени Завртки На Xbox Еден Контролер. Т6, Т8 Торкс Шрафцигери се совршени за поправка На Xbox една конзола, Xbox еден контролер. Шрафцигерот со магнетни врвови е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, што може да ви помогне лесно да ги одвртите или затегнете завртките. Рачки на шрафцигер е направен од пп ТПР материјал, со одлична издржливост и меко чувство на допир, ефикасно го намалува заморот на рацете. Xbox One S Контролер Џојстик Замена, SKZIRI 6 PCS Палци Аналогни Палецот Стапчиња Делови Со T6 T8 Торкс Завртки Безбедност Шрафцигер Поправка Алатка Комплет За Xbox Еден Контролер.Висококвалитетни Палци : 3 Пара палци се вклопуваат За Xbox One/Xbox One S/ Xbox One X контролер (Не За Xbox 360).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор...

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво Форму

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 2.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...