.

.

Попуст
Linsoul TRN BT3S Pro Bluetooth Вратот-Тип Заменливи Bluetooth Надградба Кабел Со Еден Допир Паметна Контрола, Поддршка SBC/AAC/apt X/apt X HD

Linsoul TRN BT3S Pro Bluetooth Вратот-Тип Заменливи Bluetooth Надградба Кабел Со Еден Допир Паметна Контрола, Поддршка SBC/AAC/apt

DEN 0.33

Износот
Залиха

Поддршка sbc/AAC/apt X/apt X HD аудио кодек формат. ●Заменлив Дизајн од Типот на вратот frn BT3 S Pro е заменлив и отстранлив кабел за надградба на Bluetooth.€Премиум Qualcomm Bluetooth Chip qrn го опреми bt3s pro СО напредниот QCC3040 bluetooth процесорски чип НА Qualcomm. Едноставно, не треба да се грижите дали батеријата ќе се испразни со trn BT3 S pro.0 технологија за поништување на бучава. Двојката има супер долго траење на батеријата до 110 часа со едно полнење со слушалките. Парот обезбедува непречено искуство без заостанување за своите корисници со ултра-ниско доцнење на сигналот и стабилна врска со изворниот уред. ●Дизајн на магнетно Полнење, Долго Траење на Батеријата qn BT3 S Pro има поудобен дизајн на магнетно полнење.1 поврзување со apt-X hi-Res безжичен пренос код-c поддршка. ●Дизајн на магнетно Полнење, Долго Траење на Батеријата qn BT3 S Pro има поудобен дизајн на магнетно полнење. Ако ви требаат други приклучоци, треба да ги купите одделно. ●Кристално Чист Пренос На Глас со Qualcomm Cvc 8. Натпреварот за купување вклучува само еден приклучок. Ефикасно ги намалува звуците на амбиенталната позадина кога сте на повик и го пренесува вашиот глас со голема јасност.48 d B Излезна Моќност : 30m W THD : 15m Тежина : 15g. Двојката има супер долго траење на батеријата до 110 часа со едно полнење со слушалките. ①Паметна Контрола Со Еден Допир И левиот и десниот модул имаат копче од алуминиумска легура за паметна поддршка на допир.0 Технологија frn BT3 S Pro има микрофон кој има вградена Qualcomm cvc 8. Парот обезбедува непречено искуство без заостанување за своите корисници со ултра-ниско доцнење на сигналот и стабилна врска со изворниот уред. Обезбедува најнова bluetooth V5.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 159.84

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 0.33

Компатибилен со широк спектар на апликации од трети страни, како ШТО СЕ OBD Fusion, Вртежен Момент и Скенер З�

DEN 2.33

Апликација : Како вообичаена декорација на осветлување, оптичката кабел PMMA главно се користи за создава

DEN 2.33

Алатка за ладење : Кога рачниот вентилатор е исклучен, добро се вклопува во вашата чанта, што е погодно з�

DEN 7415.36

Поради техники на снимање, осветлување, екрани итн Ако ви требаат тегови, ве молиме купете ги одделно., д�

DEN 15.84

Што МОЖЕМЕ ДА ВИ ПОНУДИМЕ : Технологија за отстранување На Влага Што Значи Дека Можете Да Уживате Во Одр�

DEN 2.00

Боја : тв држач За монтирање На Црн ѕид Држачи Монтирани На Ѕид : оваа монтажа е наменета за употреба пам�

DEN 3.00

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба да се избрише со крпа Големина : 8х8ин / 20, 5х20

DEN 2.00

FX Јасен Филм За Заштита На Екранот од at Foli X, кристално јасен, компатибилен Со Newland SD60 Pegasus The FXЧист Заштит�

DEN 2.33

Спортски култури Худи : Се вклопува лабаво околу половината, лесно да се совпадне со високиот половинат�

DEN 356.16

Дијаметар : 8мм Должина : 30мм.Материјал : Челик Заврши : Хром Стил На Глава : Хексадецимален (#13)...

DEN 1.33

Уникатен и значаен подарок ●Големина и должина на Синџирот : 55см, големина На Приврзок : 2525мм Наполнете �

DEN 268.80

96 '' ракав : 21cm / 8 Добро за летно носење.54 '' ракав : 25см / 9,84 '' Должина : 68cm / 26.52 '' Рамо : 43cm / 16.66 '' Должина : 62cm / 24