.

.

Попуст
Среќно Повлечете Ја Рачката На Вратата Од Шталата Мат Црна, Рачка За Лизгачка Врата Модерни Долги Рачки На Вратите Хардвер Со Тешка Порта, Внатрешна Надворешна Вле?

Среќно Повлечете Ја Рачката На Вратата Од Шталата Мат Црна, Рачка За Лизгачка Врата Модерни Долги Рачки На Вратите Хардвер Со

DEN 3007.84

Износот
Залиха

Спецификација : 1. Вклучува Комплетни Додатоци, Лесни за Инсталирање : не треба да трошите уште 1 денар за да купите повеќе алатки за нејзина инсталација,бидејќи се нуди комплетен додаток.За двојни врати,потребни се 2 пара.Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Или тоа може да се користи како рачка бар за кабинети или гардероби. Цврста Рачка На Вратата од Нерѓосувачки Челик : Изработена од врвен дебел нерѓосувачки челик 304,фина површина обложена со прав.Ако вашите артикли наидат на каква било адаптација или нешто друго,ве молиме дајте ни можност да ја замениме ставката/делот.

Декларираните карактеристики

1.Product Name:
Door Handle
2.Material:
Metal Stainless Steel
3.Color:
Black
4.Size:
Length:
60cm(24inch),Hole Distance
Length:
80cm(31.5inch),Hole Distance
Length:
100cm(39.5inch),Hole Distance
Length:
120cm(47inch),Hole Distance
Length:
150cm(59inch),Hole Distance
Product Weight:
4kg/9 lbs
5.Need simple installation:
Features:
1.Strong thickness stainless steel door handle brushed nickel.:
2.Contemporary indoor outdoor door hardware kit.:
3.Special treated chamfered edges protect you and your families.:
4.It includes a complete installation fittings and is easy to install.:
5.Perfect fit push pull door/ kitchen sliding/ balcony patio door,shop door,etc.:
Pacge List:
A pair of handles:
Screwdriver × 1:
Long screw:
Non-slip silic1 pad:
Fixed sleeve × 2:
Note:
There may be an error of 1-3 cm due to manual measurement.:
There may be chromatic aberration due to the difference between the recording lamp and the display.Please refer to the actual product.:
Поврзани производи
DEN 2.33

✅ 【Трајлив дизајн】 Исклучителниот мат финиш и дизајнот на рамка изгледа најдобро со денешните декори.

DEN 2.67

Една ознака за кучиња по пакет! Секоја запечатена кутија содржи 24 пакувања (подготвени 2,99 $)...

DEN 1089.60

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

DEN 0.33

✪Кесите што се движат се склопуваат и може да се преклопат за складирање за да заштедат простор кога не

DEN 222.24

Индустриски одделение кобалт хсс изградба Слама боја заврши Дизајниран за дупчење цврсти материјали с�

DEN 0.33

5, инсталацијата е едноставна, заштедете простор, големината на LED машината за лекување е само 1 / 5 од голе

DEN 772.80

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�

DEN 3.00

100% рајон Увезени Рабно здолниште со украсени секвени, прицврстувајќи се со LED жица, светло, искри дење и �

DEN 399.20

Сите метални дизајн Мазна површина за без напор монтирање Загарантиран фокус на бесконечност 24месечна

DEN 0.67

ова склопување на далечински управувач не е за употреба со строги Апликации за Погон...

DEN 2.00

БПА бесплатно и заштеда на енергија : Секоја пластична компонента на грејачот на аквариумот Datoo е направ

DEN 95.84

Изработено од гласен керамика со одличен квалитет, изгледа стилски и елегантно, добро спакувано со искл

DEN 1484.80

Преносен е и може да се преклопи во пакување со мал волумен, погодно за носење И предната страна и заднат

DEN 75.52

На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1 / 4" до 7 7 / 8" Вежб�

DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом �

DEN 3.33

Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што ва

DEN 1.33

✔item : Филтер за ладење ✔ Должина : 7 5 / 32 in ✔outside dia : 3 11 / 16 in ✔ Вклучува : 23 единици BTA PlI Дисктун ✔item : Филтер

DEN 1.33

Тие исто така се исто толку лесни за полетување! Опции за светла боја облечете го вашето кученце или пис

DEN 3.00

Есенска Пролетна Зима Дводелна Задолжителна Облека, Лесна За Облекување Нагоре Или Надолу Пуловер Без

DEN 479.84

Затегнете ги завртките за да ја одржите кутијата со алати стабилна и да не се тресете со возењето на кам�

DEN 710.40

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Затегната ткаенина од велур : Удобноста и стил

DEN 491.20

Абразивни додатоци / алатки за облекување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални пара

DEN 1422.40

Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно...

DEN 1577.60

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 1.67

Име на производот : комбинирани клешти; материјал : легура челик, гума Максимална ширина на устата : 30мм /

DEN 2.33

Шестоаголна дупчалка за контрамијалник поставена со заострена дупчалка може да се замени со заострени

DEN 1.33

Накит за тинејџери издигнувања и падови ringвори прстени прстени за момчиња 1012 планински прстени за жени

DEN 292.32

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Искрено џулс Холи полу поштенска маичка е мал�