.

.

Попуст
FGY мобилен телефон Lanyard 3 парчиња starвездена лента за вратот на небото со 6 чисти закрпи, одвојна лента за вратот со лента за ослободување за мажи жени тинејџери, погод

FGY мобилен телефон Lanyard 3 парчиња starвездена лента за вратот на небото со 6 чисти закрпи, одвојна лента за вратот со лента

DEN 2.33

Износот
Залиха

Исклучителен дизајн : FGY мобилниот телефон е дизајниран во живописни бои, а овој модерен стил ќе го осветли вашиот телефон. Удобно и издржливо : FGY Универзален врат на вратот е изработен од мека ткаенина што го прави удобно носење. Покрај тоа, лентата има силна и безбедна тока што може да се отстрани кога се чувствувате тешки и уморни за вратот. Не блокирано пристаниште за полнење : Трајната подлога е дебела 0,7мм и не го блокира полнењето, може да го поддржува кабелот и безжичното полнење без да се отстрани. Широка апликација : Телефонски ленти за ленти можат да ви помогнат да ги ослободите рацете кога ќе ги организирате и носите вашите работи. Исто така, широко се користи во други предмети како што се клучеви, копчиња за автомобили, чанти, паричници, лични карти, USB, значки и така натаму. Пакетот вклучува : getе добиете 3 парчиња кои не се прилагодливи ленти за вратот на телефонот и 6 парчиња чисти издржливи влошки. Затоа, оваа комбинација може да ја задоволи вашата дневна употреба и замена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1919.20

Одличен квалитетен адаптер за напојување ЗА Лаптопот ЗА ИГРИ MSI Хејви должност кабел за напојување...

DEN 2.67

♥ Димензии : 4.7x6.6x6.6 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококв�

DEN 159.84

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 3.33

СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за �

DEN 2.67

Креативно Дрво Жито Печат Тип Вграден Водоотпорен Ѓубре Може Бања Подот Стои Долга Рачка Тоалет Четка Н

DEN 0.33

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Материјал : хсс...

DEN 175.84

12 еез4С / 4М / 4Л Црни Заменски Слушалки Уши ДОАЃА СО НИКСТОН КУТИЈА ! Како Што Е Прикажано Погоре...

DEN 1.67

Намотките со висока чистота на бакар ја зголемуваат ефикасноста Специјално дизајниран за RC Crawler Brushed Car �

DEN 3.33

Легендата вели Дека Злите Патни Духови се држат за мотоцикли онолку долго колку што имало велосипеди на

DEN 2.33

Мултифункционален дигитален дебеломер ЛЦДдисплеј, екранот е јасен и лесен за читање Лесно префрлете се

DEN 356.16

Дијаметар : 8мм Должина : 30мм.Материјал : Челик Заврши : Хром Стил На Глава : Хексадецимален (#13) Дијаметар :