.

.

Попуст
Лунарна Божиќна Гајба За Кучиња, Нордиски Украсни Топчиња Со Гранки Од Новогодишна Елка Новогодишен Ноел Среќен Холи Принт, Лесен За Употреба Покритие За Одгледув?

Лунарна Божиќна Гајба За Кучиња, Нордиски Украсни Топчиња Со Гранки Од Новогодишна Елка Новогодишен Ноел Среќен Холи Принт,

DEN 2.00

Износот
Залиха

Карактеристики-водоотпорен капак со прицврстувачи за куки и јамки. Машина перат покритие - ладно циклус. Оваа ставка е отпечатена само на надворешната страна. Приватноста, безбедноста и удобноста што инстинктивно им се потребни на вашето куче или мачка ќе дојдат со оваа покривка за гајба за кучиња! Дизајнирани да се вклопат универзално за повеќето стандардни жичани гајби за кучиња со големи димензии, нашите лесни за употреба капаци за одгледувачница едноставно се обвиткуваат над гајбата и обезбедуваат релаксирачка атмосфера за нив додека се одмараат, дремат или спијат. Фен безбедно. Ве молиме, не заборавајте да ја измерите вашата гајба пред да нарачате. Погоден и за внатре и за на отворено. Без разлика дали станува збор за студено време, ветер, па дури и дожд, Лизнете го капакот преку металната гајба во вашиот трем, градина или балкон и оставете го вашето куче да ужива во просторот за одмор безбеден за миленичиња. Универзално одговара за повеќето стандардни големи жичани гајби. Изграден од 100% полиестерска ткаенина слична на платно, капакот за гајба за миленичиња е исто така погоден за внатрешна и надворешна употреба. Железо лесно. Големина - 18 "х 12 " х 14". Големина - 18 "х 12 " х 14". Со соодветна грижа без избледување или кинење. Нема боја што му штети на здравјето на домашните миленици, децата и семејството. Внатрешната страна е обична бела боја. Додека патувате, кампувате со вашето куче или го оставате вашето куче сам дома, оваа покривка за гајба ќе создаде домашно чувство како средина за нив каде и да се.Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Испорака Испорака за миење или машина за миење на машината : Стандардна испорака од 720 дена испорака, заб

DEN 1.00

Умирајте машина за намалување со вграден систем за вшмукување, цврста и издржлива Работи добро со какви

DEN 3.00

Широко користете Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, г

DEN 1.00

100% Полиестер Сет има 13" х 18 "Колеџ Градина Знаме, 12" х 18 "Сад Градина Знаме, и 17" (в) х 40 "(ж) Собрани Големина Г

DEN 0.33

Херт+автобуси Елпартс Кригинг клешти Вметнете Ограничување на производителот Костал Плк 14,5, пресек [мм?

DEN 2.00

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 0.33

Месинг катанец Внатрешни делови изработени од материјали без корозија Зацврстена челична окова...

DEN 431.84

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 48 Тип : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Нов

DEN 231.84

Суперфина влакна.Суперфина влакна Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона Лесно з�

DEN 544.00

Направено од : полирезин Приближно Големина (h x w x d) 1,77 x 1,97 x 1,42 инчи 4,5 x 5 x 3,6 см Lemax # 12011 Направено од : полир

DEN 1.33

Порака за капаовие подлошки за пот се ефикасни, дише, екстремно апсорбирачки и лепливи, но без остатоци �

DEN 371.20

Заштитник На Екранот Ве молиме контактирајте го телекомуникацискиот оператор за да се осигурате дека ф

DEN 828.80

? Msaikric бикини се погодни за жени од различни возрасти, вклучително и тинејџери и возрасни жени...

DEN 1.00

Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна Да : машина за миење садови, да : микробрано�

DEN 787.20

Не е под влијание на микроорганизми и лесно се чисти Комплетот за чистење тоалет е затворен дизајн на дн

DEN 288.00

Писмо u Почетна тиква Приближно 3,5 "тиква U се осветлува на предната страна на тиквата Убава декорација н�

DEN 1478.40

кошули за вештерки за жени смешни, кошули за Ноќта на вештерките за жени 2022 година, Маица за породилно Но

DEN 2.00

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење Крст предниот дизајн за медицинска сестра 100% ткаенина

DEN 2.33

Карактеристики на ОЕ спецификации и фабрички одговара, дизајнирани со сигурност во умот Доаѓа комплетн

DEN 1714.24

● Едноставна работа и удобна инсталација Да го направиме животот поинтересен Исто така, обезбедува ром

DEN 3.00

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Бренд : Материјал : месинг; Безобразна нето тежина : 48g С

DEN 2.33

Заштеда на електрична енергија : Вграден прекинувач за вклучување / исклучување овозможува употреба са�

DEN 1.67

Должина : 93мм (66мм / 81мм од центарот на дупката) Копче : Тркалезна 39мм Ева Кноб Материјал за рака : јаглерод