.

.

Попуст
Пуч Аутфитерс Куче Темперамент Колекција | Куче Одење Со Стил – Широк Избор На Уникатни, Модерни Прицврстувачи Кои Одговараат На Секој Вкус, Расположение, Пригода

Пуч Аутфитерс Куче Темперамент Колекција | Куче Одење Со Стил – Широк Избор На Уникатни, Модерни Прицврстувачи Кои Одговараат

DEN 1041.60

Износот
Залиха

Разновидни забавни и фенси облеки за крзнените членови на семејството да изгледаат најдобро на која било семејна фотографија. Разновидни забавни и фенси облеки за крзнените членови на семејството да изгледаат најдобро на која било семејна фотографија. Нашите дизајнери користат искуство од врвна мода за да донесат висококвалитетен дизајн до модните песови. Одлично за мајките и татковците на кучиња да ја облекуваат својата симпатична принцеза и принц за секој стил, расположение или пригода.Девојка темперамент со цветни печати. Памучна постава. Нашата главна дизајнерка, grad, дипломирана НА ФИДМ, има долгогодишно искуство во моден дизајн со некои од врвните модни компании во земјата. Украсени со чипка и кристали. Настрана од обезбедување подобра контрола, ременот е понежен, бидејќи го дисперзира притисокот на поголема површина од телото на кучето, намалувајќи го напрегањето на вратот и грбот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 475.84

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата Од�

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн Заштед

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 138.88

СОВРШЕН ПОДАРОК : садот за бричење е достапен во класично млечно бело, погоден за секој стил на соба и мо�

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не