.

.

Попуст
Хипиве Злато Метал Парфем Фиока-12 Круг Суета Шминка Послужавник Накит Ситница Организатор Послужавник Масичка За Кафе Декоративен Послужавник Фиока За Бања Со Ак?

Хипиве Злато Метал Парфем Фиока-12 Круг Суета Шминка Послужавник Накит Ситница Организатор Послужавник Масичка За Кафе Декоративен

DEN 447.84

Износот
Залиха

Мултифункционален Организатор Фиока - оваа декоративна лента создава повеќе амбиенти за вашите идеали.8"; има 3 мали тркалезни нозе на дното, дизајн на триаголник кој е доволно стабилен за сите различни маси (само послужавник за организатор, додатоците не се вклучени). Совршен За Девојки, Тинејџери, Поубава, Жена.Девојките и жената ќе сакаат толку убава,елегантна и практична лента. Инфо за производот-Дијаметар : 12"; Висина : 2.Спецификација : Материјал : Златно+ Проѕирно Стакло + Јасен Дијаметар На Акрилната Колона : 12 "/30,5 см; Висина : 2,8 " /7см Боја : Златно+Јасно Пакување вклучува : 1 х Златен Метален Стаклен Послужавник За Огледало (Додатоците не се вклучени)Известување : Notice ве Молиме исчистете ја стаклената лента со мек ✬ ова прави разлики од 1-2 см поради рачно мерење; ✬ поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликите. Чисто Стакло И Акрилик + Златен Метал-металната рамка на овој послужавник за шминка е внимателно завршена со прекрасна златна боја, ѕидот на послужавникот прифаќа јасна акрилна колона слична на кристал + дизајн на златна метална колона за да се создаде убав и модерен стил, проѕирната стаклена основа го прави да изгледа поуникатно и елегантно.Погоден за Украсување Комода, Спална Соба, Бања,Работна Површина, Накит за Прикажување, Како Послужавник За Свеќи, Централен дел за Масичка за Кафе, Служење На Забава, свадбени центри итн.Широко Се Користи - Држач За Фиоки За Организатор На Стакло Широко Се Користи За Централно Парче Маса За Кафе, Комода За Украсување, Накит За Прикажување, Сервирање На Забавата, свадбени центри. Мултифункционален Организатор Фиока - оваа декоративна лента создава повеќе амбиенти за вашите идеали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 159.36

Потребен ви е подарок кој е природен, добар за кожата и брадата што мириса одлично и доаѓа со бесплатна п

DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повле�

DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в