.

.

Попуст
Младинска кошула за компресија на Tuoy Kids - Долга ракав заштитена заштитна кошула за фудбалски бејзбол

Младинска кошула за компресија на Tuoy Kids - Долга ракав заштитена заштитна кошула за фудбалски бејзбол

DEN 1.00

Износот
Залиха

90% полиестер, 10% спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Професионално подлога за пена од 10мм интегрирано со најлонска ткаенина за дишење. Влакната влага и еластично, одржувајте го телото топло во ладна зима. Понудете голема поддршка и заштита на рамената, лактите, долниот дел на грбот, градите и ребрата. Заштитник на градите и кошула за заштитник на ребрата. Одлично за фудбалска маичка и маичка со долги ракави со долги ракави и оклоп на градите и заштитник на градите на градите!. Големина на кошулата : YS = 25-26.5inch (градите)/40-48 "(висина). YM = 26,5-28.5inch (градите)/48-51" (висина). Yl = 28.5-30inch (градите)/51-55 "(висина). Yxl = 30-31inch (градите)/56-59" (висина). 90% полиестер + 10% спандекс. Силно подлога : 10мм професионално подлога за пена интегрирано со најлонска ткаенина за дишење. Област на подлога : градите, ребрата, лактот, рамото и долниот дел на грбот. Големина на кошулата (градите) : ys = 25-26,5 инчи ym = 26.5-28,5 инчи yl = 28,5-30 инчи yxl = 30-32 инчи. Оваа кошула за компресија со долги ракави за млади е оклопна со индустриска водечка технологија за подлога што апсорбира до 95% од влијанието. Вкупно влошки дебели 8 парчиња што се покриваат на рамената, лактот, долниот дел на грбот, градите и ребрата. Може да обезбеди стабилна заштита за вашите деца. Одлично за фудбалска маичка, маичка со долги ракави со маички, оклоп на градите, заштитник на градите на градите на бејзбол!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1460.80

Лесно е да се обеси на wallидот или да се постави на маса, биро или мантил Екопријателско, мастило заснован

DEN 37.92

Квалитет 2023 година Нов титаниум Златен прстен Змеј со сребрен змеј челик од не'рѓосувачки прстен прстен

DEN 2.33

Вклучен 2 пакет.Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака 【Работни

DEN 0.33

Одговара на многу различни Поларис АТВ и УТВ Заштедете да одите на застапништво Тешка должност...

DEN 2.67

Доаѓа со 060 Плекси стакло и жица што виси сет за монтирање на wallидови! Направено од дрво Оваа од една kindу�

DEN 2143.84

[АПЛИКАЦИИ ЗА ШЛЕМОВИ] Одлично За TIG MIG MMA, Плазма Апликации со Функција За Мелење, Извонреден Шлем За Проф

DEN 1.00

Избегнете го натпреварот на гридрирон со овие фудбалски фудбали на Најк Пареј Еџ Дизајнирано со синтет�

DEN 2.00

Гордо направено во Вирџинија, САД од Америдартс Супериорни, неиспарни мастила, најдобриот систем за леп

DEN 2.33

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика; Нето Тежина : 73гр Содржина На Пакетот : 400 парчиња(+ / 2%) �

DEN 1.33

Осигурете се дека ова одговара со внесување на вашиот број на модел Дрвен раб за изгорување на рабовите