.

.

Попуст
Програма за програми за FlyColor за RC автомобили ESC ESCELTON CONTROLLER SPEED

Програма за програми за FlyColor за RC автомобили ESC ESCELTON CONTROLLER SPEED

DEN 2.00

Износот
Залиха

Костум за RC автомобили ESC програмирање. Висок квалитет и издржлив во перформансите. Направено од добар материјал. Лесен и удобен за употреба. Костум за RC автомобили ESC програмирање. Висок квалитет и издржлив во перформансите. Направено од добар материјал. Лесен и удобен за употреба. Користењето картичка за програмирање Fly Color до програмирање е најзгодниот избор, треба да го вметнете сигналниот кабел на ESC во картичката за програмирање. Притиснете го копчето [ставка] за да го изберете копчето што ја сакате и притиснете го копчето [Value] за да ја изберете вредноста на оваа ставка, а потоа притиснете го копчето [OK], прозорецот за вредност се прикажува „S“ што значи дека е зачувана оваа ставка. (За да ја вратите фабричката стандардна вредност, притиснете го [ресетирање], а потоа притиснете [OK]). Спецификации : Бренд : Име на предметот на Fly Color : Режим на програмирање картичка : FWD со сопирачка / FWD и REV со сопирачка / FWD и REV фиксна област на запленување : 6% / 9% / 12% Почетна сила на сопирачката : 0% / 5% / 10% / 20% / 30% / 40% / 50% / 60% Заштита на низок напон : Не / 2.6 V / 2.8 V / 3.0 V / 3.2 V / 3.4 V режим на стартување (Панч) : Ниво 1 / Ниво 2 / Ниво 3 / Ниво 4 / Ниво 5 / Ниво 6 / Ниво 7 / Ниво 8 / Ниво 9 PWM : 8 KHz / 12k Hz Максимална обратна сила : 25% / 50% / 75% / 100% максимална сила на сопирачката : 50% / 60% / 70% / 80% / 90% сила на сопирачката на влечење : 0% / 5% / 10% / 20% / 40% / 60% / 80% / 100% Сет на тајминг : 0 ° / 3,75 ° / 7,5 ° / 11.25 ° / 15 ° / 18,75 ° / 22,5 ° / 26,25 ° насока на моторот Adj. 44.5 G Информации за пакетот : Големина на пакетот : 10 * 7 * 2cm / 3.9 * 2,8 * 0,8in Тежина на пакетот : 50g / 1.8oz Polybag Пакети Список на пакети : 1 * Програма за картичка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

2 L V6 за 20172018 WRANGLER 3.6 L V6 за 20172018 RAM меморија 3500 3.6 L V6, 20172018 Dodge Charger 3 【Компатибилен со Dodge и Jeep 3.6 L V6, 20172018 RAM 1500 3

DEN 143.84

【Пакетот вклучува комбинирани брави од 4, 2 сребрени, 2 црни 【Материјал】 Телото за заклучување е израбо�

DEN 0.33

Месинг катанец Внатрешни делови изработени од материјали без корозија Зацврстена челична окова...

DEN 2.00

Fit For : ★ Volvo S90 V90 CC 2017 2018 2019+, ★ Volvo XC60 20182022 2023, ★ Volvo XC90 20172022 2023 Висок квалитет : Изработено од ABS материјал, �

DEN 271.84

Произведено од квалитетни материјали и дизајниран за трајни перформанси Ги заменува старите, истрошен�

DEN 1.00

Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна Да : машина за миење садови, да : микробрано�

DEN 932.80

Најдобра замена Дојдете со [1] резервоарот за прелевање на течноста за ладење со капачето на резервоаро�

DEN 1.00

Mens Mens Black Zip up Hoodie Full поштенски дуксери за мажи над лицето Y2 K Softshell Flannel јакна за мажи фланели за мажи Работ

DEN 1.33

Изработени од силен, издржлив нерѓосувачки челик, лесна негаисчистете со благ сапун и вода.Четката што �

DEN 2.33

Заштеда на електрична енергија : Вграден прекинувач за вклучување / исклучување овозможува употреба са�