.

.

Попуст
Санитарна торба за складирање на салфетки за женски влошки, комплет за прв период за жени, преносен менструален период на палма санитарна торбичка

Санитарна торба за складирање на салфетки за женски влошки, комплет за прв период за жени, преносен менструален период на палма

DEN 175.84

Износот
Залиха

Менструалната торба за подлога може да има 10-15 мали санитарни салфетки (дневна употреба), или 8-12 големи санитарни салфетки (ноќна употреба), задоволување на потребите за излегување. 【Практичен дизајн】 Период торба е изработена од ткаенина крпа + сунѓер + Оксфорд крпа, која има одлична издржливост и отпорност на абење, може да се користи постојано. Санитарните кеси за женски производи се погодни за канцеларија , Училиште, патување, датира, деловно патување, хотел или други активности на отворено. Значи, не двоумете се да го купите! Верувај ми, навистина работи!. Санитарната торба за складирање на салфетка за чанта поефикасно ќе ја заштити приватноста на девојчињата, дамите и жените и е совршена алатка за да се избегне срам на менструацијата.6x6,6 во/12x17x17 см. Санитарните кеси за женски производи се погодни за канцеларија , Училиште, патување, датира, деловно патување, хотел или други активности на отворено. 【Торба за заштита на приватноста】 Тука за менструална чаша е специјално дизајнирана за жени/девојчиња/дами/женски од сите возрасти, што може ефикасно да ви помогне да го избегнете срам за специјални периоди, целосно да ја заштитите вашата приватност, можете да носите држач за тампони за чанта без чанта без чанта Секој товар да се оди во тоалет.6x6,6 во/12x17x17 см. 【Практичен дизајн】 Период торба е изработена од ткаенина крпа + сунѓер + Оксфорд крпа, која има одлична издржливост и отпорност на абење, може да се користи постојано. 【Одлична преносливост】 санитарната торба за складирање на салфетки е многу компактен, големината е 4,7x6. Тежина : Само 60g, што е многу лесно и може лесно да се стави во торби или чанти, без да додадете дополнителен товар за вас. Тежина : Само 60g, што е многу лесно и може лесно да се стави во торби или чанти, без да додадете дополнителен товар за вас. Покрај првиот комплет за девојчиња за девојчиња, може да биде и чанта за монети, држач за картички, торба за накит, козметичка кеса, повеќенаменска торба, чувајте сè во ред, чисто и уредно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot