.

.

Попуст
Полимински квадрафоам преливи за рани, полимемска ткаенина drsg 3x1 in,

Полимински квадрафоам преливи за рани, полимемска ткаенина drsg 3x1 in,

DEN 2559.84

Износот
Залиха

(Број на артикал и количина : UHS-FMC7031-1 Case-100each) Полимим квадрафоам преливи за рани, полимемска ткаенина DRSG 3x1 во лепило за стискање на стилот, димензии-1 "x 3" (2,5 x 8 cm) лента, големина на подлога, големина-1 "x" x x x x "x x x 1 "(2,5 x 2,5 см), - (1 случај, 100 секој) - Полимем припаѓа на иновативната класа на прилагодливи преливи за нега на рани наречени квадрафоам. Ниту еден друг облекување не ги комбинира овие четири клучни способности за заздравување на раните : чистење, пополнете, апсорбирајте и навлажнете, во една формулација. Полимем може ефикасно да се користи кај најчестите типови на рани. Достапно во неколку стилови за да се задоволат индивидуалните потреби за рани : лепило за филмови, лепило за ткаенини и не-леплици. Карактеристики : Обезбедува континуирано чистење со иновативната формулација на материјалот за облекување квадрафоам, поттикнува удобност и здравје со создавање оптимално заздравување на животната средина, нуди импресивна моќност на раните, обезбедува и течна бариера и размена на латекс, препорачан код за наплата : A6212.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 399.20

Сите метални дизајн Мазна површина за без напор монтирање Загарантиран фокус на бесконечност...

DEN 1.33

Тие исто така се исто толку лесни за полетување! Опции за светла боја облечете го вашето кученце или пис

DEN 491.20

Абразивни додатоци / алатки за облекување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални пара

DEN 1.67

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 2.33

Замена за летно бебе новороденче 02090 Единица за продажба : 1 Замена за летно бебе новороденче 02090 Единица

DEN 3.33

Врвно отворање : 3 " Забележете го производителот и бројот на моделот на филтерот во кој ќе се инсталира к

DEN 897.60

❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиен

DEN 159.68

Конектори : XT90 и 4,0 машко банана Должина на жицата : 30см / 11,8inch Wireица : 14awg топлинска силиконска жица Директ

DEN 159.84

Карактеристики на производот : 1 Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привле�

DEN 2.67

Овој асортиман ги содржи сите подароци што некогаш ви се потребни за настани за подигнување на свеста...

DEN 435.20

Не може да се примени Ставете го насекаде, користете го за што било Овој држач за апарати работи особено

DEN 607.84

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

DEN 1919.84

Гордо Прилагодуваме Во Сад Оригинален МикроМек Xbox One / Series X / S Контролер користејќи Хидронатопи Сликарс�

DEN 2.33

И додава многу корисни, нови функции како слика во слика, избор на паметни текстови и многу повеќе.1 Oreo се

DEN 1599.84

✫ Апликации : Замена на комплет за лифт за израмнување за 20042022 F150 2 WD / 4 WD ✫note : Дебелината на комплетот за

DEN 479.84

Блејзери за жени плус со големина на копчињата со големина на жени, едноставни блејзери за жени, лимон ж�

DEN 1.00

Грижа за нозете ? Womenените каубојски каубојски западни зашиени чизми на глуждот, зашилени пети кратки чи

DEN 608.00

63 '' Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Биста на Xlunder : 8387cm

DEN 1.33

Кадифе Земја како етикетирана Надворешниот слој е отпорен на ветер и отпорен на вода...

DEN 2.33

1 Многу погодно за враќање на оштетените навои, погодни за одржување на моторот и други автомобили 2 Пого

DEN 2.33

Примамниот чистење / шампон за пена за трепки е нежен на екстензии бидејќи се мие секојдневно остаток н

DEN 150.24

летни врвови женски врвови и блузи жени плус големина врвови бели врвови за жени јуниори врвови бикини �

DEN 0.67

Крајна издржливост : трае 12x подолго од другите кабли и докажано е дека издржи над 12000 свиоци во строги ла

DEN 2.00

Костум за RC автомобили ESC програмирање Висок квалитет и издржлив во перформансите Направено од добар ма

DEN 639.20

Совршен подарок за туширање или регистар за бебиња присутни мајки сакаат производи од бакар бисер, а на

DEN 1276.80

Двојна странична дизајн Излегувајќи чистач : четката за шампон за туширање е и исушете, може да се измие

DEN 271.84

Произведено од квалитетни материјали и дизајниран за трајни перформанси Ги заменува старите, истрошен�

DEN 174.08

Овие мини стрес топки можат да се применат за олеснување и стрес, исто така убави материјали за роденден

DEN 3.33

Тип : UHF до UHF RF коаксијален адаптер Материјал : Направено од високо квалитетен материјал со добра поврза�