.

.

Попуст
Омикс | 17237.20 | TPMS сензор | ОЕ референца: 56029398ab | Одговара на 2013-2018 Jeep Wrangler JK

Омикс | 17237.20 | TPMS сензор | ОЕ референца: 56029398ab | Одговара на 2013-2018 Jeep Wrangler JK

DEN 1511.84

Износот
Залиха

Димензии на пакетот : 3 L X1 H X2.5 W (инчи). Тежина на пакет : 0,1 фунти. Земја на потекло : Велс. Број на дел : 17237.20. Димензии на пакетот : 3 L X1 H X2.5 W (инчи). Тежина на пакет : 0,1 фунти. Земја на потекло : Велс. Број на дел : 17237.20. Omix гордо нуди високо квалитетни делови за замена за вашиот Вилис /epип кои секогаш ги исполнуваат или ги надминуваат фабричките стандарди за одлично вклопување и квалитет на кој можете да се потпрете. Овој сензор за мониторинг на притисок на гумите за замена се вклопува во 13-18 Wrangler JK / JKU, 18-19 Wrangler JL / JLU и 11-15 модели на Grand Cherokee WK. Карактеристики 433 MHz излезна фреквенција. Продадени индивидуално. Го заменува OE 56029398 AB.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

100% големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Материјал : 100% големо хемиско влакно Овој материј�

DEN 3584.00

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 1.67

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 2.33

Централизирајте и споделете ги медиумите на вашата домашна мрежа Пренесувајте медиуми во вашиот цента�

DEN 1919.84

Гордо Прилагодуваме Во Сад Оригинален МикроМек Xbox One / Series X / S Контролер користејќи Хидронатопи Сликарс�

DEN 159.84

Карактеристики на производот : 1 Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привле�

DEN 1.33

Тие исто така се исто толку лесни за полетување! Опции за светла боја облечете го вашето кученце или пис

DEN 3.00

100% рајон Увезени Рабно здолниште со украсени секвени, прицврстувајќи се со LED жица, светло, искри дење и �

DEN 891.20

Црево Во Дијаметар : 41 / 2" Должина : 4" Ултра Висока Температура 4Засилен Засилен Максимален Работен Прити�

DEN 399.20

Сите метални дизајн Мазна површина за без напор монтирање Загарантиран фокус на бесконечност 24месечна

DEN 579.84

Германскиот писател на Хуго Харттунг, Псевдоним Н Димион потпиша картичка, 6 x 4 инчи, датиран од 1966 годин�

DEN 0.33

Стилските и шик модели исто така можат да ја искажат вашата личност и естетска Ако имате какви било праш

DEN 3.33

Шмит 888 Сината Боја Ја Полни Фината Точка, Многу Мазни Полнења компатибилни со многу пенкала ( Сет од 3 )...

DEN 3.00

Есенска Пролетна Зима Дводелна Задолжителна Облека, Лесна За Облекување Нагоре Или Надолу...

DEN 862.40

Тежина : 9,17 фунти Димензии на производот : 14.00 х 5.00 х 3.00 инчи Состојба : КористеноДобро Тежина : 9,17 фунти...

DEN 1577.60

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 2.67

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала...

DEN 159.68

Конектори : XT90 и 4,0 машко банана Должина на жицата : 30см / 11,8inch Wireица : 14awg топлинска силиконска жица...

DEN 948.80

Со 4 дополнителни куки за закачување работи, искористете го максимумот под складирање на мијалникот Брз

DEN 772.80

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�

DEN 897.60

❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиен

DEN 174.08

Овие мини стрес топки можат да се применат за олеснување и стрес, исто така убави материјали за роденден

DEN 491.20

Абразивни додатоци / алатки за облекување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални пара