.

.

Попуст
Tripp Lite Smartrack SR25Ub - Rack - 25u

Tripp Lite Smartrack SR25Ub - Rack - 25u

DEN 2.00

Износот
Залиха

Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople - 25 U - 19 - 19 25 U. Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople - 25 U - 19 - 19 25 U. Кабинетот SR25 UB Premium Smartrack на Tripp Lite е преполен со карактеристики дизајнирани за да се поедностават инсталациите на опрема за решетката и одржувањето на опрема за решетката. SR25 UB испорачува целосно собрани за брза инсталација и доаѓа со 5-годишна гаранција. SR25 UB има 25 U капацитет и е компатибилен со целата стандардна опрема за решетки од 19 инчи. Предните и задните парови на вертикалните шини имаат квадратни дупки за монтирање и се нумерираат со простор за решетки за лесно упатување. Шините се прилагодливи во прираст од четврт-инч за да се сместат длабочините на опремата од 4 до 37 инчи. Шините имаат дупки за монтирање на квадратни и се способни да поддржат опрема до 3000 lb со вклучен хардвер за инсталација (капацитет за тркалање од 2250 lb). Со заклучување, реверзибилна влезна врата и заклучување, отстранливи странични панели, SR25 UB обезбедува безбедна, безбедна инсталација за целата опрема. Комплетот ги исполнува сите барања за усогласеност на PCI DSS. Повеќе од производителот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво...

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ...

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1.33

Дополнително отворање на капакот на капакот опфаќа големи, гломазни предмети како што се кутии за пица �

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо