.

.

Попуст
19.7 Led Таванот Вентилатор Светлина, Модерна Кристално Осветлување Таванот Вентилатор Светилка, ДОМАЌИНСТВО ВЕНТИЛАТОР LED Лустерот Со Далечински Управувач, Светлин?

19.7 Led Таванот Вентилатор Светлина, Модерна Кристално Осветлување Таванот Вентилатор Светилка, ДОМАЌИНСТВО ВЕНТИЛАТОР LED

DEN 2.67

Износот
Залиха

*Овој тавански вентилатор со светлина е персонализиран и стилски дизајн за вашиот дом. Модерен вентилатор за таванот на рамна монтажа е опремен со мотор со низок шум за да се намалат пречките на бучавата. Нашиот led вентилатор може да го осветли секој агол од куќата во темна ноќ и да го замени климатизерот за да се олади во жешкото лето. Ви ветуваме задоволително решение и ќе го решиме. ●Далечинско затемнување, регулирање на брзината, тајминг ● Интелигентниот далечински управувач може да ја реализира контролата на брзината на вентилаторот и затемнување во три бои, бела светлина, топла светлина, природна светлина, можете да изберете според различни потреби.Тајмингот Функција.●Невидлив Дизајн на сечилото/Безбедноста●Нашиот тавански вентилатор обезбедува низок шум,стабилно и безбедно работење на вентилаторот, површината е мазна и лесна за чистење.Моторот и сечилата на таванот на паметниот вентилатор за рамна монтажа кои овозможуваат моќно движење на воздухот со тивки перформанси. Нашето светло за таванот на вентилаторот може да создаде тивка и удобна средина за спиење за вас. ● Без грижи по продажбата●фабричка продажба, гаранција за квалитет,.* Погоден за ТЕРЕТАНА, просторија за учење, домашна канцеларија, модерна спална соба, дневна соба на фарма, традиција трпезарија, современа медиумска соба итн.* Современиот Вентилатор е специјално дизајниран за безбедна и енергетски ефикасна употреба,издржливите цврсти сечила ќе траат уште многу години без попуштање, за мазни operation. ●Повеќенаменски●вентилаторот за Таванот на Рамна монтажа е одличен идеален за дневна соба, кујна, трпезарија, спална соба, детска соба, работна соба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Погоден за широк спектар на материјали и апликации Обезбедува зголемен век на траење на алатот и зголем

DEN 121.28

Прекрасен добар избор како привремена тетоважа, шминка на телото, а исто така може да покрие лузна на те�

DEN 2.33

Исклучителен дизајн : FGY мобилниот телефон е дизајниран во живописни бои, а овој модерен стил ќе го осве

DEN 689.60

100% памук Повлекување на затворање Само миење на рацете 100% памучна конструкција за ладно и удобно носење

DEN 0.33

Избрани Бои За Избор : ќе добиете 4 парчиња држачи за визиткартички во 4 различни бои, богати со боја и дов

DEN 3.33

Создадете забавен простор за децата да учат и да играат на оваа маса во училницата поставена за домашни

DEN 302.40

Шише со парфеми во викторијански стил Големина 2 1 / 4 "(ч) x 1,5" (w) Погледнете преку зелено стакло во боја / з

DEN 20.64

Готски фустани за женски забава фустан женски фустан жени летен фустан фустан фустан за жени секси клуп

DEN 0.33

Компатибилен со широк спектар на апликации од трети страни, како ШТО СЕ OBD Fusion, Вртежен Момент и Скенер З�

DEN 9319.20

Модел : A5x Точка До Повеќекратна Пристапна Точка A5x со брзи брзини на клиентот и голем капацитет на прист�

DEN 111.84

Слушалките за спроводливост на блутут коските без слушалки имаат функција за автоматско намалување на

DEN 3.33

СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за �

DEN 175.84

Инспириран Подарок : Барате врвен подарок за загревање на куќата за уредни изроди и ентузијасти за внат�

DEN 2.33

Апликација : Како вообичаена декорација на осветлување, оптичката кабел PMMA главно се користи за создава

DEN 96.00

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 271.84

Направено рачно од талентирани и квалификувани занаетчии под надзор на уметникот Керен Копал...

DEN 3.33

Тоа не е трговска реплика сребрена монета, но достојна е за вашата постојана колекција Оваа комеморати�

DEN 323.84

Сопственик на вклопување на коцки : Копчето е издржливо, лесно се отвора и затвора Метални коцки : Задебе

DEN 2.33

Спортски култури Худи : Се вклопува лабаво околу половината, лесно да се совпадне со високиот половинат�

DEN 3.00

Перница за полиестер / мемориска пена Направени во САД или увезени Перницата за вратот на автомобилот е

DEN 2.00

FX Јасен Филм За Заштита На Екранот од at Foli X, кристално јасен, компатибилен Со Newland SD60 Pegasus The FXЧист Заштит�

DEN 574.88

20 ft 8 ga мат зелена кабел за напојување, 3 ft 8 ga мат црна земја кабел Макси држач за осигурувачи + 50А осигурув

DEN 7415.36

Поради техники на снимање, осветлување, екрани итн Ако ви требаат тегови, ве молиме купете ги одделно., д�

DEN 1919.84

Оваа урна за кремирање коњи дава привлечно уметничко дело за вашиот дом додека служи како прекрасно мес

DEN 3007.84

Спецификација : 1 Вклучува Комплетни Додатоци, Лесни за Инсталирање : не треба да трошите уште 1 денар за �

DEN 2.33

Брза инсталација закачете ја куката за седиштето на автомобилот на шипката за седиштата и прилагодете

DEN 3.00

Елегантен Стил : Шарените бои се комбинирани со елегантен луксузен изглед за лесно менување на украснит

DEN 268.80

96 '' ракав : 21cm / 8 Добро за летно носење.54 '' ракав : 25см / 9,84 '' Должина : 68cm / 26.52 '' Рамо : 43cm / 16.66 '' Должина : 62cm / 24

DEN 1.67

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�