.

.

Попуст
YESWELDER Панорамски Заварување Шлем &засилувач; E71T - GS Флукс Јадро Миг Жица, Благи Челик .035-Дијаметар, 10-Фунта Калем

YESWELDER Панорамски Заварување Шлем &засилувач; E71T - GS Флукс Јадро Миг Жица, Благи Челик .035-Дијаметар, 10-Фунта Калем

DEN 2143.84

Износот
Залиха

[АПЛИКАЦИИ ЗА ШЛЕМОВИ] Одлично За TIG MIG MMA, Плазма Апликации со Функција За Мелење, Извонреден Шлем За Професионален Заварувач Кој Работи во секоја Ситуација. [НАПРЕДНО АВТОМАТСКО ЗАТЕМНУВАЊЕ] 3 филтри за автоматско затемнување со 6 Сензори, Работат Независно и Синхроно. [ПАНОРАМСКИ ПОГЛЕД НА ШИРОК ЕКРАН 180] Целосен Опсег На Визија во Однос на Областа За Заварување, што ја Подобрува Контролата на Операторот. [E71t-GS] гас флукс јадро заварување жица AWS E71 T-GS, мазна лак акција, Висока хранливост, Лесно да се заваруваат. [СПЕЦИФИКАЦИЈА на ЖИЦА] Тежина : 10 фунти(4,5 кг)/Дијаметар : .030"(0,8 мм). [АПЛИКАЦИИ ЗА ШЛЕМОВИ] Одлично За TIG MIG MMA, Плазма Апликации со Функција За Мелење, Извонреден Шлем За Професионален Заварувач Кој Работи во секоја Ситуација. [НАПРЕДНО АВТОМАТСКО ЗАТЕМНУВАЊЕ] 3 филтри за автоматско затемнување со 6 Сензори, Работат Независно и Синхроно. [ПАНОРАМСКИ ПОГЛЕД НА ШИРОК ЕКРАН 180] Целосен Опсег На Визија во Однос на Областа За Заварување, што ја Подобрува Контролата на Операторот. [E71t-GS] гас флукс јадро заварување жица AWS E71 T-GS, мазна лак акција, Висока хранливост, Лесно да се заваруваат. [СПЕЦИФИКАЦИЈА на ЖИЦА] Тежина : 10 фунти(4,5 кг)/Дијаметар : .030"(0,8 мм). YESWELDER Панорамски 180 Поглед Автоматско Затемнување Заварување Шлем Со Страничен Поглед, Вистинска Боја Највисока Оптичка 1/1/1/1, 4 Лак Сензор Широк Сенка 4/5-9/9-13 Со Мелење ЗА Tig MIG Mma Плазма EH-302 C YESWELDER Флукс Јадро Миг Жица, Благ Челик E71 TGS.035-Дијаметар, 10-Фунта Калем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 111.84 -50 %

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 3.33 -50 %

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации...

DEN 1.33 -50 %

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2.00 -50 %

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 431.84 -50 %

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре

DEN 1547.20 -50 %

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 319.84 -50 %

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 1.67 -50 %

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 345.60 -50 %

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво Форму

DEN 0.33 -50 %

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 0.33 -50 %

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 655.84 -50 %

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 1.67 -50 %

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 1.67 -50 %

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 3.33 -50 %

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 2.67 -50 %

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 2.00 -50 %

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 2.67 -50 %

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас Материјал :

DEN 2.00 -50 %

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 1289.60 -50 %

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 2.33 -50 %

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 1.33 -50 %

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм..