.

.

Попуст
DGZZI 2-PACK UHF MALE TO UHF Femaleенски десен агол RF коаксијален адаптер UHF Coax Connect Connector

DGZZI 2-PACK UHF MALE TO UHF Femaleенски десен агол RF коаксијален адаптер UHF Coax Connect Connector

DEN 3.33

Износот
Залиха

Тип : UHF до UHF RF коаксијален адаптер. Материјал : Направено од високо квалитетен материјал со добра поврзаност. Функција : едната страна е машко UHF со машки пин, а другата страна е женска со внатрешна родичка, која се користи за поврзување на UHF со UHF RF коаксијален кабел или уред. Апликации : Погодно за антени, емитување, радија, Wi-Fi, телеком, коаксијален кабел, LMR, безжични LAN уреди, CCTV, микробранови апликации и систем за дигитална комуникација итн. Тип : UHF до UHF RF коаксијален адаптер. Материјал : Направено од високо квалитетен материјал со добра поврзаност. Функција : едната страна е машко UHF со машки пин, а другата страна е женска со внатрешна родичка, која се користи за поврзување на UHF со UHF RF коаксијален кабел или уред. Апликации : Погодно за антени, емитување, радија, Wi-Fi, телеком, коаксијален кабел, LMR, безжични LAN уреди, CCTV, микробранови апликации и систем за дигитална комуникација итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 150.24

летни врвови женски врвови и блузи жени плус големина врвови бели врвови за жени јуниори врвови бикини �

DEN 0.33

Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината сп�

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�

DEN 1276.80

Двојна странична дизајн Излегувајќи чистач : четката за шампон за туширање е и исушете, може да се измие

DEN 2.33

Централизирајте и споделете ги медиумите на вашата домашна мрежа Пренесувајте медиуми во вашиот цента�

DEN 2.33

И додава многу корисни, нови функции како слика во слика, избор на паметни текстови и многу повеќе.1 Oreo се

DEN 897.60

❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиен

DEN 479.84

Блејзери за жени плус со големина на копчињата со големина на жени, едноставни блејзери за жени, лимон ж�

DEN 2559.84

(Број на артикал и количина : UHSFMC70311 Case100each) Полимим квадрафоам преливи за рани, полимемска ткаенина DRSG 3x1

DEN 4064.16

Генијален уникатен дизајн , Исклучителен изглед креативен украс Исклучителна изработка, режим на пого�

DEN 862.40

Тежина : 9,17 фунти Димензии на производот : 14.00 х 5.00 х 3.00 инчи Состојба : КористеноДобро Тежина : 9,17 фунти...

DEN 0.67

Крајна издржливост : трае 12x подолго од другите кабли и докажано е дека издржи над 12000 свиоци во строги ла

DEN 607.84

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

DEN 767.68

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите сп�

DEN 1.33

✔item : Филтер за ладење ✔ Должина : 7 5 / 32 in ✔outside dia : 3 11 / 16 in ✔ Вклучува : 23 единици BTA PlI Дисктун ✔item : Филтер

DEN 1119.84

11Та Генерација Intel Core i7 11800h 8Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x