.

.

Попуст
Диносаурусна шема кожна чанта со средно рамо модни обични торби со вкрстени крстови со каиш

Диносаурусна шема кожна чанта со средно рамо модни обични торби со вкрстени крстови со каиш

DEN 607.84

Износот
Залиха

СТП кожа. Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив. Оваа торба има одвојна кожна лента за рамо што може да се користи како торба за рамо или како торба за вкрстено тело. Капацитетот на торбата е доволно голем и можете да чувате различни предмети што ви се потребни кога ќе излезете, ослободувајќи ги рацете. Имаме најдобра услуга по продажба, доколку наидете на какви било проблеми за време на купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Нашата торба е погодна за сите прилики, жените можат да ја земат оваа торба насекаде, да купуваат, да работат, училиште, патување или патување за слободно време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат Црн д�

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 1.33

Дополнително отворање на капакот на капакот опфаќа големи, гломазни предмети како што се кутии за пица �

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост...

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 367.68

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口 Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук, полиест

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под