.

.

Попуст
P1Harmony - Хармонија: Нулта во [Zero In Ver.] Албум+Пред -нарачки ограничени придобивки+Bolsvos K -Pop Ebook, 1ea Bolsvos налепница за топ -товадер, PhotoCards

P1Harmony - Хармонија: Нулта во [Zero In Ver.] Албум+Пред -нарачки ограничени придобивки+Bolsvos K -Pop Ebook, 1ea Bolsvos налепница

DEN 479.84

Износот
Залиха

[Датум на објавување : 20 јули 2022 година (KST)] [Exclusive Giveaway на Bolsvos : K -Pop Ebook (21 P) и налепници за товарот] - ebook : PDF -датотеката што треба да се достави до е -поштата на клиентот еднаш продадена (ве молиме контактирајте ако е -поштата не ја направи е -поштата Достигнете) - „Предупредување“ : Неовластена активност за продажба без официјална дозвола од Bolsvos мора да се пријави како нарушување на правата на интелектуална сопственост - авторско право - Bolsvos - Сите права се задржани [композиција (MM)] -компонирање Да се ​​обезбеди) -Коверот : 151*202 -Каклет : 144*195, 96p -cd -st -photocard : 70*105*25 / Случајна 1 од 6 -Лого ознака : Случајна 1 од 6 -фото печат : 160*126 -Специјална фото -картичка : 55*85, случаен 1 од 6 -Seldie Photocard : 55*85, случаен 1 од 85 [само први притиснати само (не е загарантирано за предлог, исто така)] -болен постер : 770*520 горенаведените придобивки не можат да бидат загарантирани по периодот пред нарачката (23 : 59 : 59, 19 јули 2022 година (KST)) заради дистрибуција на политиката на производителот или ограниченото Q'ty по периодот пред нарачката, ве молиме проверете ја достапноста преку порака [бесплатен подарок за претходна нарачка (не Загарантирано ако не е нарачано од Bolsvos)] 1) налепница за азбуки на Bolsvos Top Loader (1ea) да се даде 2) Дополнителен сет на фотокард (група или индивидуа) * Во однос на 2), стоките може да не бидат само за p1harmony, туку и за големи уметници на KPOP Поради проблем со лиценцата или ограничено Q'TY [Агенција за заштита на авторски права Кореја овластена компанија (бр. ? Ексклузивно од Болсвос? / Налепници за декорација на натоварувачи (2 EA) што треба да се дадат / ограничени на 10,000 клиенти / соработуваат со Млечното Мио (познат дизајнер на налепници на корејски).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 1.00

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 1.67

Висок квалитет : Рамките за постери се изработени од MDF дрво и HD плексиглас Нежните линии, едноставни и с�

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 1.33

Компатибилен : Компатибилен со Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G Функционалност : Pen Pengaxy S23 S (со Bluetooth) со 4,096 нивоа на прити�

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас Материјал :

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 0.33

Рамка со форма : Истегната и монтирана, секоја дрвена внатрешна рамка е фиксирана со цврста кука за лесн�

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 319.84

Снежен глобус : уникатен дизајн на снежен глобус со исклучително внимание на деталите додава разиграна

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�