.

.

Попуст
X-Ree жолто црна гума обложена жица за затегнување на жицата за свиткување на свитници 8 Долги (Амарило, Негро Рекубиерто де Качо, Агаре, Корте де Аламбре, Добладо, Лини

X-Ree жолто црна гума обложена жица за затегнување на жицата за свиткување на свитници 8 Долги (Амарило, Негро Рекубиерто де

DEN 1.67

Износот
Залиха

Име на производот : комбинирани клешти; материјал : легура челик, гума. Максимална ширина на устата : 30мм/ 1,1 "; вкупна големина (приближно) : 200мм/ 8". Рачка боја : жолта, црна. Нето тежина : 227g (PESO NETO : 227g. Содржина на пакет : 1 x комбинирани клешти (Contenido del Paquete : 1 x alicates de combinación. , за свиткување или физичка компресија. Се користи за зафаќање, извртување, свиткување и сечење жица и кабел. Рачка со обложена гума за удобна и безбедна зафат. Служи како корисна алатка во нашиот секојдневен живот. Agarre, Corte de Alambre, Doblado, Liniero, Alicates, Alicates, 8 '' de largonombre del Producto : alicates de combinación; материјал : acero de aleación, cauchoancho máximo de la boca : 30 mm / 1,1 ''; tamaño тотално (Aprox. ) : 200 мм / 8 '' Боја : Амарило, Негропесо Нето : 227 GContenido del Paquete : 1 x alicates de Combinación.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртк�

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 190.40

Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни епошта.16 инчи ● Платформа

DEN 2.67

Облечи за женски фустани жени елегантен фустан за жени секси фустани за криви женски фустани обичен фус

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм..

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн Заштед

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 2.67

24часовна услуга за клиенти 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz Покрај тоа, за 3