.

.

Попуст
Мјвдп Паметен Преведувач Мулти-Кантри Превод Поддржува Офлајн Гласовно Активиран Преведувач За Фотографирање

Мјвдп Паметен Преведувач Мулти-Кантри Превод Поддржува Офлајн Гласовно Активиран Преведувач За Фотографирање

DEN 14568.00

Износот
Залиха

Проширена поддршка за снимање на превод и повеќејазични функции за меѓусебен разговор, преведување додека снимате, вашиот состанок е добар помошник, повеќејазичен разговор. Врз основа на моторот за превод На google, 70 јазици можат да се преведат едни на други, со најмногу преведувачки јазици. 1200mah литиумска батерија со високи перформанси, ја штити матичната плоча за да биде безбедна и сигурна, голем капацитет 7 дена во мирување, 6 часа траење на батеријата.Спецификации на производот : материјал За Тело : метал (легура на цинк)боја На Каросеријата : простор големина на сиво тело : 112*59*13ммгрос тежина по единица : 285г големина : 2. Специјален звучник со висока верност со звучник ВО ШУПЛИНАТА НА КУТИЈАТА, ефектот на звучникот е појасен и посветол, а има и двојни јасни микрофони за намалување на бучавата за да се обезбеди попрецизно внесување и препознавање на гласот. Врз основа на моторот за превод На google, 70 јазици можат да се преведат едни на други, со најмногу преведувачки јазици. Концизен ДИЗАЈН НА ИНТЕРФЕЈС ЗА ИНТЕРФЕЈС, повеќе лесна интеракција и корисничко искуство. Металното тело и фината технологија за обработка го прават удобен за држење, цврст и издржлив и атмосфера од висока класа. Поддршка за надградба и ажурирање на мрежата на фота, континуирано повторување на функциите на производот и интерактивни интерфејси, удобен, брз и ефикасен.4 " резолуција на екран на допир : 240*320тип : Литиум полимер 503759капацитет : 1200махстандби : 7 дена. Сопствен дизајн на јаже, безбеден и пренослив . Проширена поддршка за снимање на превод и повеќејазични функции за меѓусебен разговор, преведување додека снимате, вашиот состанок е добар помошник, повеќејазичен разговор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

TT685 ќе биде вашиот следен работен коњ за снимање вистински свадби, улична мода, фотографија на вести и мн

DEN 0.67

Рачно изработени : овие се направени рачно од густо висококвалитетно содалимско стакло и се многу издрж

DEN 439.84

Опис : А1210НФАЛ е алуминиумски ѕид лесното Куќиште ги штити компонентите и контролите во корозивни внатр

DEN 1.67

Нашите висококвалитетни сопствени чаши ќе направат долготрајни спомени како подароци за Роденден, Ден�

DEN 12335.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бокс Намалување На Пот�

DEN 2.67

Алуминиумска легура Произведено во САД Или Увезено 🎅 случајот со визиткартичката е изработен од пол

DEN 1.33

Висина на плочата : 7 инчи; димензии : 81 / 4 х 81 / 2 х 97 / 8 инчи Високи 18 место полипропилен 3 нивоа решетката Ра

DEN 2559.20

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Произведено во САД или Увезено...

DEN 67.52

Црна Матна Мијуки Тила Монистра 7.2 гм 2 Дупка Семе мушка 5х5мм Тила Монистра мерка 5 х 5 х 1.9 мм...

DEN 0.67

10 ПАРЧИЊА Женски Игла Заглавие Лента 12 Пински Теренот 2.54 мм Еден Ред Женски Игла Заглавие 1x12 1*12 Пхб Коне�

DEN 407.84

Димензии( во инчи) : 12 Ч х 12 В х 1 / 4 Д Градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нане�

DEN 1139.20

Литиумските батерии имаат кратко време на полнење, подолга моќност на празнење и функции за заштита од �

DEN 271.84

7 во, погодни за повеќето коцка полица организаторите Материјали : Изработени од мек, здрав, полиестер тк

DEN 1478.40

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 844.80

Материјал : кристално стакло и абс пластика Рачка : 1 18х0, 82х0, 78 инчи / 3х2, 1х2 см; Завртка : 0,8€2,8 СМ / 0,31€1,1 ИН�

DEN 2.33

Едноставно за инсталирање, без хардвер Погоден за табла, фрижидер, ормари за складирање и други мазни по

DEN 73.44

АНТИРЕФЛЕКТИРАЧКА HD ЛеќаЈа Рефлектира и филтрира сината светлина, спречува изобличување на бојата, Ант

DEN 2.67

АПЛИКАЦИЈА : Може да се користи за чување играчки, материјали за бебиња, материјали за миленичиња, книги

DEN 594.08

Овие пастелни корпи за складирање се лесни за носење благодарение на нивните рачки, што ги прави овие ко

DEN 5423.68

Интерфејс за пренос : Тип Ц (6gbps пропусен опсег) Прочитајте ја поддршката за пишување : два хард дискови M 2

DEN 1.67

Модерен држач за дизајн на елени за празници Внатрешни / Надворешни божиќни украси, тие фигурини на еле

DEN 0.33

Вашето 100% задоволство е нашата потрага !!! Опис на производот : Прилики : спорт неврзан / свадбена / датира

DEN 899.20

16,5 х 12,5 х 10,5 инчи [ 41,9 х 31,8 х 26,7 см ] неткаен материјал Сива / Кафеава Облога Сребрено Сива / Крем Трим Езо�

DEN 1056.00

Удобност Цела Ноќ : Дискретно вклопување со мека, мазна ткаенина и појас со високи перформанси за да ја о

DEN 1.33

Филтрите за пренос се испорачуваат со дихтунзи, опрстени итн (по апликација) Филтрите за пренос се произ

DEN 111.84

ватиран елек жени симпатична облека за тинејџерски девојки секси кроп топ за женски женски елек проѕир�

DEN 560.00

Тивката операција без вибрации го прави овој мини фрижидер идеално ладно складирање за употреба насека

DEN 319.84

Вклучува (2) сиви Контејнери за ручек Колекцијата snaplock Со Progressive се состои од контејнери со можност за ма�

DEN 239.84

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дише.Совршено за вашата мачка да игра и да се одмора в

DEN 465.44

Материјал : Кожа Брзо Се Вклопуваат Нараквица 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на долж