.

.

Попуст
Јопај 300 Парчиња Пипети За Кекси Стиснете Капалка, 4мл Течни Инјектори За Пренос На Јагоди За Еднократна Употреба Пипети Инфузери За Чоколадо, Мовеланд Кекси,, Јасно

Јопај 300 Парчиња Пипети За Кекси Стиснете Капалка, 4мл Течни Инјектори За Пренос На Јагоди За Еднократна Употреба Пипети Инфузери

DEN 1.00

Износот
Залиха

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус - само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискање, направете ја вашата торта да изгледа поуникатна, со чувство за форма. Одлично е за инјектирање течности како алкохол и сосови во храна и десерти.Можете да направите безалкохолен третман, алкохолен. Или само додадете дополнителен вкус. Изборот е ваш. Повеќекратна Примена На Пипети За Десерти-ПИПЕТИТЕ ЗА кекси ЈОПАЈ се погодни за кекси од чоколадо или јагоди, сладолед, мини колачи, вафли, детско сликарство, кујнски материјали, забава, САМОДОВЕРБА. Лесни за Полнење И Одржување Исправени - нашите течни инјектори за кекси се меки, податливи и лесни за употреба, многу лесни за издавање и стојат високи и исправени при вметнување торта. Изгледа како шарм за забава. Материјал За Одделение за храна - нашите пипети за пренос на пластика се изработени од висококвалитетна пластика ЗА ХРАНА, БЕЗ БПА, нетоксична и безопасна, транспарентна е што ве тера јасно да ја погледнете течноста и е добар помошник на алатки во секојдневна употреба,идеална опрема за пренос. Содржина на пакетот 300 парчиња проѕирни пластични пипети, мери течност од 4 мл, 3 различни форми за избор, што е совршено за пренесување течност без вкрстена контаминација или истурање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1464.00

ЈАС СЕУШТЕ ЖИВЕАМ СО МОИТЕ РОДИТЕЛИ модел отпечатен во кошулата Материјал Полиестер Мазна, Удобна и диш

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени...

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн...

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 1.33

Дополнително отворање на капакот на капакот опфаќа големи, гломазни предмети како што се кутии за пица �

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре