.

.

Попуст
Медицински Челик ортодонтски Хау Комунални Клешти Закривени Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Твид Хируршки Лабораториски Инструмент-5 1/2 инчи

Медицински Челик ортодонтски Хау Комунални Клешти Закривени Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Твид Хируршки Лабораториски Инструмент-5

DEN 0.67

Износот
Залиха

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки челик.Назабените врвови лесно можат да ги држат жиците на лакот и другите помошни средства за поставување. Брендираните инструменти на медикстил се препознаваат по нивниот уникатен дизајн и неспоредлива изработка по конкурентни цени. Корисно за поставување и отстранување на лакови, иглички и други помошни средства.Компактен и лесен,зафаќа помалку простор за складирање по чистење и дезинфекција. За нас : Медикстил е основан за да и обезбеди на стоматолошката и хируршката индустрија инструменти направени од супериорен хируршки нерѓосувачки челик и титаниум. Доверлив од професионалци : Користеше многу Стоматолози, Хирурзи, Научни лаборатории и институции. Хау Комунални Клешти Искривени Како Ортодонтски Клешти Закривени Хируршки Стоматолошки Инструменти Премија Плус Квалитет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 834.72

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките Ова масло за раст на б

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 3.33

€1600t трислојно композитно дно, брза спроводливост на топлина, униформа топлина, ефикасно спречување на

DEN 138.88

СОВРШЕН ПОДАРОК : садот за бричење е достапен во класично млечно бело, погоден за секој стил на соба и мо�

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 190.40

Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни епошта.16 инчи ● Платформа

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 255.84

Конектор : еднократна вградена женка со дијаметар од 5,5 x 2,1 mm, и само За Батеријата Lion Влез : 100240 V AC 5060 HZ 1.2 A

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 143.68

Крпи за брзо чистење за погодност Формула за чистење севоедно ефикасно за чистење раце, раце, алатки и п�

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 884.48

Опсег на Примена : практичната кутија за алатки за мотоцикли е професионално изработена...

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри