.

.

Попуст
ПТЦ Ф48 Пренос Филтер Комплет

ПТЦ Ф48 Пренос Филтер Комплет

DEN 1.33

Износот
Залиха

Филтрите за пренос се испорачуваат со дихтунзи, о-прстени итн. (по апликација). Филтрите за пренос се произведуваат според строги стандарди за квалитет за да се исполнат спецификациите НА ОЕ. Спецификациите за дизајн се одржуваат преку обемни програми за тестирање и инспекција. Опционални премиум Дихтунзи За пренос На Акопак помагаат да се елиминираат протекувањето од неправилностите на тавата. Изработен од премиум 1/16 " дебел Армстронг Нитрил целулозен материјал за долг живот. Може да се врти до 45 стапки. лбс. Нема да се раздели, да пукне или да се скрши. Зголемена флексибилност и отпорност на течности; лесно ќе одговара на неправилностите на тавата. Лесно се усогласува со неправилни површини за трајно запечатување на користените тави. Нема да попуштат, кршат или кршат, поради екстремни температури (До 350°F) или продолжено складирање. Материјалот за заптивка ќе отече по инсталацијата, што дополнително ќе ја подобри запечатливоста на тавата за пренос. Гордо Направен Во Сад Комплетот доаѓа во комплет со филтер, заптивка и метална јака, доколку е потребно. Заптивката има четири помали дупки за задржување на завртките за време на склопувањето. Тестирани во екстремни услови; конструирани според високи стандарди. Обезбеден висок квалитет и сигурен. ПТЦ е посветена на обезбедување на вашето возило заштита на погонскиот воз. Изграден од оем квалитетни материјали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре

DEN 319.84

Снежен глобус : уникатен дизајн на снежен глобус со исклучително внимание на деталите додава разиграна

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво...

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат...

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор...

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет