.

.

Попуст
Дрво Дупчалка Круг Дупка Видов Отварач Густина Одбор Дрво Моќ Алатка Самоцентрирање 2 Флејти Карбид 20 28 30мм 1 парчиња

Дрво Дупчалка Круг Дупка Видов Отварач Густина Одбор Дрво Моќ Алатка Самоцентрирање 2 Флејти Карбид 20 28 30мм 1 парчиња

DEN 2.67

Износот
Залиха

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка. Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка. Дупчалки за дрво / Дупчалка За Заострена Точка Дупчалка За Дупчалка За Дупчалка За Дупчење Одбор За Густина На Дрво За Обработка На Дрво Самоцентрирање 2 Флејти Карбид 20 28 30мм 1пцсл=82~85ммлонг должина=128мм.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Заштитете ги вашите бандажи : дизајнирани да ги заштитат вашите бандажи од измет и гребнатини при менув�

DEN 175.84

Идеален подарок : За оние кои сакаат шминка, тој е доверлив Ве молиме, не дозволувајте шипката за четки д�

DEN 303.84

【5 слоеви Ново материјал】 Споредете со стандардниот филтер за воздух во кабината, ние усвојуваме новон

DEN 156.00

Производ на Nexcare Пакет од 2 Производ на Nexcare Пакет од 2 идеално за : покривање и заштита на рани како што се

DEN 1352.00

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 0.33

Месинг катанец Внатрешни делови изработени од материјали без корозија Зацврстена челична окова Вклучу

DEN 3.00

Големина (прибл.) : Дијаметар на отворање на чашата 3,5 инчи (8,8 см) х висина 2,2 инчи (5,5 см) / дијаметар на Чин

DEN 288.00

Писмо u Почетна тиква Приближно 3,5 "тиква U се осветлува на предната страна на тиквата Убава декорација н�

DEN 2.33

Заштеда на електрична енергија : Вграден прекинувач за вклучување / исклучување овозможува употреба са�

DEN 271.84

Најлон, спандекс.进口 Повлечете го затворањето Дизајн : Единствената специјална дизајнирање на тетоваж�

DEN 639.20

Овој дизајн е достапен во различни големини (xx голем 24 x 34 инчи) (екстра голем 16 x 24 инчи) (големи 12 x 16 инч�