.

.

Попуст
MJWDP природа бука дрво шминка за шминка целосен сет алатки за убавина мек прав Фондација коректор за очила

MJWDP природа бука дрво шминка за шминка целосен сет алатки за убавина мек прав Фондација коректор за очила

DEN 2.67

Износот
Залиха

Исполнете ги сите дневни основни барања за шминка. Погодно за : Фондација, притиснато во прав, бронзер, коректор, хајлајтер, сенка за очи, усни, веѓи, трепки. Бионичката коса е брзо сушење, мека и удобна, главата на четката излегува, а моќта за држење во прав е подобрена од повеќе агли. Мајчин прачка за четка за дрво од бука, еколошки, без мирис, удобна, тешка и лесна за грижа. Добро изработка. Четката е со добар квалитет. Исполнете ги сите дневни основни барања за шминка. Погодно за : Фондација, притиснато во прав, бронзер, коректор, хајлајтер, сенка за очи, усни, веѓи, трепки. Бионичката коса е брзо сушење, мека и удобна, главата на четката излегува, а моќта за држење во прав е подобрена од повеќе агли. Мајчин прачка за четка за дрво од бука, еколошки, без мирис, удобна, тешка и лесна за грижа. Добро изработка. Четката е со добар квалитет. Спецификација : Име на производот : Материјал за четки за шминка : Синтетички материјал за коса за коса : Дрвоспецификација : исполнете ги сите дневни основни барања за шминка. -Дирање, мека и удобна, главата на четката излегува од главата, а моќта за држење во прав е подобрена од повеќе агли -бука од дрво од дрво од бука, еколошки, без мирис, удобно, тешка и лесна за грижа. Четката е со добар квалитет.

Декларираните карактеристики

Product name:
makeup brush
Brush material:
synthetic hair
Handle material:
wood
Specification:
Meet all daily basic makeup requirements.:
Suitable for:
foundation, pressed powder, bronzer, concealer, highlighter, eye shadow, lips, eyebrows, eyelashes.
The bionic hair is quick-drying, soft and comfortable, the brush head leaks out, and the powder holding power is improved from multiple angles:
Native beech wood brush rod, environmentally friendly, odorless, comfortable, heavy and easy to take care of:
Fine workmanship. The brush is of good quality. :
Поврзани производи
DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба У

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат Црн д�

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла...

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 479.84

[Датум на објавување : 20 јули 2022 година (KST)] [Exclusive Giveaway на Bolsvos : K Pop Ebook (21 P) и налепници за товарот] ebook : PDF д�

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 1.33

Овозможува чистење и остри дејство на сечење, ги намалува сите материјали за состав, иверица, тврдо дрво

DEN 1.33

Компатибилен : Компатибилен со Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G Функционалност : Pen Pengaxy S23 S (со Bluetooth) со 4,096 нивоа на прити�

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво Форму