.

.

Попуст
ЦМТ 310.070.41 Дупчалка За Шпилка, 7мм, 10х27мм Стебло, Ротација На Десната Рака

ЦМТ 310.070.41 Дупчалка За Шпилка, 7мм, 10х27мм Стебло, Ротација На Десната Рака

DEN 1372.80

Износот
Залиха

27мм (1-1/16-Инчен) должина на сечење, 57,5 мм (2-1/4-Инчен) вкупна должина. Супер-цврсто челично тело со врвен квалитет и спирален дел со централна точка. 2 рабови за сечење, 2 спирални флејти, 2 негативно мелени поттикнувања. Се користи на здодевни машини сам или со чакс. За дупчење слепи дупки во цврсто дрво, дрвени композити, пластични и ламинирани материјали. 27мм (1-1/16-Инчен) должина на сечење, 57,5 мм (2-1/4-Инчен) вкупна должина. Супер-цврсто челично тело со врвен квалитет и спирален дел со централна точка. 2 рабови за сечење, 2 спирални флејти, 2 негативно мелени поттикнувања. Се користи на здодевни машини сам или со чакс. За дупчење слепи дупки во цврсто дрво, дрвени композити, пластични и ламинирани материјали. Опис На производот XTreme здодевни битови за да поставите нов стандард за перформанси и вредност! Овој бит се одликува со ново заострување на кругот за попрецизно сечење и екстра фин микрогрин карбид за издржливост и поголема брзина на напојување. Ние го користиме најдобриот микрогрански карбид со индустриски квалитет за да произведеме многу остри рабови за сечење и да ја подобриме отпорноста на сечење. Алатката има 2 шпорети и 2 рабови за сечење. Од Производителот Што се Користи на здодевни машини опремени со адаптери или чакови. Се користи за дупчење слепи дупки во цврсто дрво, дрвени композити, пластични и ламинирани материјали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост QTi �

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 3.33

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации...

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм..

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ...

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�