.

.

Попуст
Атфоликс Филм За Заштита На Екранот Компатибилен Со Заштитник На Екранот Newland SD60 Pegasus, Ултра-Јасен FX Заштитен Филм

Атфоликс Филм За Заштита На Екранот Компатибилен Со Заштитник На Екранот Newland SD60 Pegasus, Ултра-Јасен FX Заштитен Филм

DEN 2.00

Износот
Залиха

FX - Јасен Филм За Заштита На Екранот од at Foli X, кристално јасен, компатибилен Со Newland SD60 Pegasus The FX-Чист Заштитник на Екранот е транспарентен, високотехнолошки заштитен филм за екрани со висока резолуција. Додаток@Фоликс-Произведено Во Германија *** Многу лесно се нанесува На Заштитниот Филм-100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски леплив слој го исфрла воздухот кога се нанесува филмот, осигурувајќи дека цврсто се држи до екранот. Издржливите, повеќеслојни синтетички материјали на филмот обезбедуваат долготрајна механичка заштита за екраните од сите видови оштетувања - Заштитникот на Екранот е исклучително робустен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба.внатрешни и надворешни екрани) содржат заштитна фолија за секој екран.FX-Јасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен Со Newland SD60 pegasus. Овој Кристално јасен, високо транспарентен Филм За Заштита на Екранот е речиси невидлив.Опсег на испорака - 2 x FX-Чист Заштитник На Екранот компатибилен Со Newland SD60 Pegasus - крпа за чистење - алатка за инсталација (гумен)- Врска до повеќејазичните, илустрирани упатства за монтирање (вклучувајќи видео за монтирање)Пакети За уреди со неколку екрани (на пр.Филмот За Заштита На Екранот не ја нарушува работата на екраните и екраните на допир, кои остануваат целосно функционални!Антистатички филмски материјал, Филмот За Заштита На Екранот не привлекува прашина додека се нанесува, па дури може да се исплакне со чиста вода и повторно да се закачи доколку е потребно.Заштитниот Филм ги намалува отпечатоците од прсти и одбива нечистотија и маснотии. Без лепак, чиста лепило одговорност! Оптимална адхезија до рабовите-загарантирана.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 271.84

Направено рачно од талентирани и квалификувани занаетчии под надзор на уметникот Керен Копал...

DEN 3.33

Легендата вели Дека Злите Патни Духови се држат за мотоцикли онолку долго колку што имало велосипеди на

DEN 159.84

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 2.33

Апликација : Како вообичаена декорација на осветлување, оптичката кабел PMMA главно се користи за создава

DEN 3.33

Стилски Дизајн на возбуда : Екстра долгото класично здолниште со рафтено креветче е стилизирано со греј

DEN 1.67

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�

DEN 2.00

Боја : тв држач За монтирање На Црн ѕид Држачи Монтирани На Ѕид : оваа монтажа е наменета за употреба пам�

DEN 323.84

Сопственик на вклопување на коцки : Копчето е издржливо, лесно се отвора и затвора Метални коцки : Задебе

DEN 1919.84

Оваа урна за кремирање коњи дава привлечно уметничко дело за вашиот дом додека служи како прекрасно мес

DEN 96.00

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 7415.36

Поради техники на снимање, осветлување, екрани итн Ако ви требаат тегови, ве молиме купете ги одделно., д�

DEN 2.33

Мултифункционален дигитален дебеломер ЛЦДдисплеј, екранот е јасен и лесен за читање Лесно префрлете се

DEN 1119.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

DEN 0.33

Компатибилен со широк спектар на апликации од трети страни, како ШТО СЕ OBD Fusion, Вртежен Момент и Скенер З�

DEN 2.33

Исклучителен дизајн : FGY мобилниот телефон е дизајниран во живописни бои, а овој модерен стил ќе го осве

DEN 3.00

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба да се избрише со крпа Големина : 8х8ин / 20, 5х20

DEN 2.33

Алатка за ладење : Кога рачниот вентилатор е исклучен, добро се вклопува во вашата чанта, што е погодно з�

DEN 574.88

20 ft 8 ga мат зелена кабел за напојување, 3 ft 8 ga мат црна земја кабел Макси држач за осигурувачи + 50А осигурув

DEN 47.84

66'' Length : 76cm / 29.27'' Length : 74cm / 29 camisas de invierno para mujer tops y blusas de mujer camisas blancas crop tops para niñas camisas de franela para mujer sudaderas señoras 2

DEN 3.00

Перница за полиестер / мемориска пена Направени во САД или увезени Перницата за вратот на автомобилот е

DEN 121.28

Прекрасен добар избор како привремена тетоважа, шминка на телото, а исто така може да покрие лузна на те�

DEN 1.00

Голем квадратен појадок дрво Димензии на послужавник за сервирање се : Должина : 12 "x ширина : 12" x висина : 2

DEN 3.00

Елегантен Стил : Шарените бои се комбинирани со елегантен луксузен изглед за лесно менување на украснит

DEN 3.33

Тоа не е трговска реплика сребрена монета, но достојна е за вашата постојана колекција...

DEN 366.24

Womenенски џемпер y2k плетен џемпер y2k џемпер y2k гранџ џемпер жолт естетски џемпер жолт џемпер y2k grunge zip up џем�