.

.

Попуст
Заштитен заштитник на лајд со индикатор за заземјување, безбеден излез на wallидови отпорни на деца, станбени одделенија, само-заземјување, 15А 125V, наведен UL, LR15-TRSS-WWP, б

Заштитен заштитник на лајд со индикатор за заземјување, безбеден излез на wallидови отпорни на деца, станбени одделенија, само-заземјување,

DEN 3.00

Износот
Залиха

Овој отпорен на тамперски сад има бела боја со рамна матна завршница, но уредите со лајд доаѓаат во низа впечатливи бои за да го воздигнат изгледот на буквално секој дом или бизнис.Лидерските матични садови за финиш се компатибилни со wallидните плочи во стилот на декораторот од најразлични брендови, но треба да се користат производи за лајд за да се обезбеди најдобро одговара и бојата; Производите од други брендови може да не се совпаѓаат совршено во вклопување или боја. Безбеден прилог на декоратор за отпорни на деца, ја зголемува безбедноста со спречување на вметнување на несакани предмети; Во согласност со 2017 NEC член 406. Опремено со високо ниво на заштита, способно да престане да се појавува од појави, како што се бури за осветлување, шила од комуналната компанија или кога големи уреди како климатизери и мотори на фрижидер истовремено се вклучуваат/исклучуваат. Бела боја; 15А 125 VAC, 5-15 R; Поликарбонатна термопластична конструкција; Flambility UL94, V2 рејтинг; UL наведен; 1-годишна гаранција; Вклучена wallидна плоча. Го заменува кој било излез или сад со wallид од 1 банда; Плитниот дизајн на телото одговара на стандардни кутии за спојки; Лидерните уреди се достапни во впечатливи бои и елегантни дизајни за да донесат модерен, елегантен изглед на станбени и комерцијални локации. Само-заземјување за лесна инсталација; Димензии : 4,09 ”висина x 1,31” должина x 1,10 ”длабочина; Метод на жици избор на терминали за вметнување на грбот или странични завртки; Заврши гипс уши за лесно позиционирање и цврсто прицврстување; Вклучени упатства за инсталација. Безбеден прилог на декоратор за отпорни на деца, ја зголемува безбедноста со спречување на вметнување на несакани предмети; Во согласност со 2017 NEC член 406.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1119.84

11Та Генерација Intel Core i7 11800h 8Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x

DEN 1.67

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 2.00

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Најмногу се вклопуваат со една големина, обемот н�

DEN 399.20

Сите метални дизајн Мазна површина за без напор монтирање Загарантиран фокус на бесконечност 24месечна

DEN 608.00

63 '' Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Биста на Xlunder : 8387cm

DEN 148.48

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Направени во САД и ув�

DEN 1577.60

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 1599.84

✫ Апликации : Замена на комплет за лифт за израмнување за 20042022 F150 2 WD / 4 WD ✫note : Дебелината на комплетот за

DEN 2.33

Централизирајте и споделете ги медиумите на вашата домашна мрежа Пренесувајте медиуми во вашиот цента�

DEN 0.33

Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината сп�

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�

DEN 0.67

Крајна издржливост : трае 12x подолго од другите кабли и докажано е дека издржи над 12000 свиоци во строги ла

DEN 1919.84

Гордо Прилагодуваме Во Сад Оригинален МикроМек Xbox One / Series X / S Контролер користејќи Хидронатопи Сликарс�

DEN 1.00

Грижа за нозете ? Womenените каубојски каубојски западни зашиени чизми на глуждот, зашилени пети кратки чи