.

.

Попуст
Чистач за чистење на пена за трепки за екстензии на трепките со привлечно

Чистач за чистење на пена за трепки за екстензии на трепките со привлечно

DEN 2.33

Износот
Залиха

Примамниот чистење / шампон за пена за трепки е нежен на екстензии бидејќи се мие секојдневно остаток на нечистотија, масло и шминка. Нашиот чистач за отпадоци за камшик е одличен избор за техничари и клиенти. Редовното чистење на камшик е важен фактор за одржување на долговечноста на екстензиите на камшик. Користењето на овој производ 3-4 пати неделно ќе обезбеди вашите природни трепки да бидат совршено подготвени за нови екстензии. Не додаде парабен. Без масло. Примамниот чистење / шампон за пена за трепки е нежен на екстензии бидејќи се мие секојдневно остаток на нечистотија, масло и шминка. Нашиот чистач за отпадоци за камшик е одличен избор за техничари и клиенти. Редовното чистење на камшик е важен фактор за одржување на долговечноста на екстензиите на камшик. Користењето на овој производ 3-4 пати неделно ќе обезбеди вашите природни трепки да бидат совршено подготвени за нови екстензии. Не додаде парабен. Без масло. Примамниот чистење / шампон за пена за трепки е нежен на екстензии бидејќи се мие секојдневно остаток на нечистотија, масло и шминка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 2.67

24часовна услуга за клиенти 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz Покрај тоа, за 3

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 2.67

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјали : оваа прилагодена кутија за складирање на далечинск

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртк�

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн...

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�