.

.

Попуст
USB Микрофон За Компјутер, Bengoo GM-01 КОМПЈУТЕР Микрофон, Неми &засилувач; Контрола На Јачината На Звукот, Приклучок И Игра, Игри Микрофон ЗА Компјутер ДЕСКТОП PS4 Лаптоп Ma

USB Микрофон За Компјутер, Bengoo GM-01 КОМПЈУТЕР Микрофон, Неми &засилувач; Контрола На Јачината На Звукот, Приклучок И Игра,

DEN 0.67

Износот
Залиха

USB ПРИКЛУЧОК ЗА МИКРОФОН и РЕПРОДУКЦИЈА-Нема потреба да инсталирате драјвери. Компјутерскиот микрофон е компатибилен со Windows/Mac OS/Linus, КОМПЈУТЕР, PS4, Лаптоп, Десктоп, компјутер и така натаму. ОДЛИЧНА ФУНКЦИЈА ЗА ПОНИШТУВАЊЕ БУЧАВА-со чипот за намалување на бучавата со високи перформанси внатре, микрофонот за КОМПЈУТЕР може подобро да го изолира бучавата во позадина. Микрофонот за игри е погоден за Јутјуб, снимање, диктат, игри, конференција и видео разговор. ИСКЛУЧЕТЕ ГО ЗВУКОТ И КОНТРОЛАТА НА ЈАЧИНАТА НА ЗВУКОТ-со копчето за исклучување и светло во основата на USB микрофонот, може лесно и погодно да го вклучите/исклучите светлото, исклучите звук и да ја контролирате јачината на звукот на микрофонот на КОМПЈУТЕРОТ. НЕЖЕН ДИЗАЈН НА ГУСКА-со флексибилен дизајн на метална гуска, можете да ги прилагодите аглите на микрофонот за КОМПЈУТЕР како што сакате. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈАУсвојувајќи премиум метална цевка и тешка, USB микрофонот ЗА компјутер ќе биде издржлив.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 1.00

✿ ❊ ❖Оваа ставка се испраќа од кина, ќе бидат потребни 1020 дена за да пристигнете на вашата адреса за исп

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени...

DEN 143.68

Крпи за брзо чистење за погодност Формула за чистење севоедно ефикасно за чистење раце, раце, алатки и п�

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 2.00

Гмпрепорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило...

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 884.48

Опсег на Примена : практичната кутија за алатки за мотоцикли е професионално изработена Кутијата за ала

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�