.

.

Попуст
Еаб Алатка 1054442 10 Мм Индустриски Копач-СДС-Рециклирање,

Еаб Алатка 1054442 10 Мм Индустриски Копач-СДС-Рециклирање,

DEN 75.52

Износот
Залиха

На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1/4" до 7 7/8". Вежба за ротирачки чекан мора да се користи само во функцијата за вежбање за да се избегне оштетување на пилата и материјалот на дупката. Сите копачи доаѓаат во комплет со пилот-вежба со голема брзина 1/4" и се целосно термички обработени за да обезбедат позитивен погон на пилата за дупки. Носените пилот вежби лесно се заменуваат. Одете зелено и Рециклирајте го овој производ. На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1/4" до 7 7/8". Вежба за ротирачки чекан мора да се користи само во функцијата за вежбање за да се избегне оштетување на пилата и материјалот на дупката. Сите копачи доаѓаат во комплет со пилот-вежба со голема брзина 1/4" и се целосно термички обработени за да обезбедат позитивен погон на пилата за дупки. Носените пилот вежби лесно се заменуваат. Одете зелено и Рециклирајте го овој производ. Сдс Копач е дизајниран ЗА сдс ротациона чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1/4 "до 7 7/8" ротациони чекан вежба мора да се користи во вежба само функција за да се избегне оштетување дупка видов и материјал сите копачи доаѓаат во комплет со голема брзина 1/4 " пилот вежба и се целосно термички обработени за да се обезбеди позитивен погон на дупка пила носи пилот вежби лесно се заменуваат Оди Зелено и рециклирајте го овој производ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Накит за тинејџери издигнувања и падови ringвори прстени прстени за момчиња 1012 планински прстени за жени

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 2.00

Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U...

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла Овој сет на

DEN 1247.84

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби...

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 1.33

Овозможува чистење и остри дејство на сечење, ги намалува сите материјали за состав, иверица, тврдо дрво

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 1.67

Име на производот : комбинирани клешти; материјал : легура челик, гума Максимална ширина на устата : 30мм /

DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом..

DEN 1.33

Компатибилен : Компатибилен со Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G Функционалност : Pen Pengaxy S23 S (со Bluetooth) со 4,096 нивоа на прити�

DEN 292.32

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Искрено џулс Холи полу поштенска маичка е мал�

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 1.67

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 2.67

[Широки апликации]Широко користени во метални производи, производство на алатки, инженеринг, инженерин�

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 2.33

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по