.

.

Попуст
Еаб Алатка 1054442 10 Мм Индустриски Копач-СДС-Рециклирање,

Еаб Алатка 1054442 10 Мм Индустриски Копач-СДС-Рециклирање,

DEN 75.52

Износот
Залиха

На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1/4" до 7 7/8". Вежба за ротирачки чекан мора да се користи само во функцијата за вежбање за да се избегне оштетување на пилата и материјалот на дупката. Сите копачи доаѓаат во комплет со пилот-вежба со голема брзина 1/4" и се целосно термички обработени за да обезбедат позитивен погон на пилата за дупки. Носените пилот вежби лесно се заменуваат. Одете зелено и Рециклирајте го овој производ. На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1/4" до 7 7/8". Вежба за ротирачки чекан мора да се користи само во функцијата за вежбање за да се избегне оштетување на пилата и материјалот на дупката. Сите копачи доаѓаат во комплет со пилот-вежба со голема брзина 1/4" и се целосно термички обработени за да обезбедат позитивен погон на пилата за дупки. Носените пилот вежби лесно се заменуваат. Одете зелено и Рециклирајте го овој производ. Сдс Копач е дизајниран ЗА сдс ротациона чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1/4 "до 7 7/8" ротациони чекан вежба мора да се користи во вежба само функција за да се избегне оштетување дупка видов и материјал сите копачи доаѓаат во комплет со голема брзина 1/4 " пилот вежба и се целосно термички обработени за да се обезбеди позитивен погон на дупка пила носи пилот вежби лесно се заменуваат Оди Зелено и рециклирајте го овој производ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост QTi �

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 1.33

Дополнително отворање на капакот на капакот опфаќа големи, гломазни предмети како што се кутии за пица �

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�