.

.

Попуст
3 Парчиња Метален Круг Манжетна За Коса Еластична Лента За Коса Врски За Коса Држач За Опашка Додаток За Јаже За Коса За Жени Девојки, 3 Стилови

3 Парчиња Метален Круг Манжетна За Коса Еластична Лента За Коса Врски За Коса Држач За Опашка Додаток За Јаже За Коса За Жени

DEN 175.84

Износот
Залиха

Шик додатоци за коса : овие метални врски за коса со опашка дизајнирани како манжетна со јамка, се достапни во 3 различни големини, имено, 1,41 х 0,98 инчи, 1,22 х 0,83 инчи, 1,36 х 1,65 инчи, идеални за мали девојчиња или луѓе со тенка коса, правејќи да изгледате пошармантно и попривлечно; ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да го купите, овој додаток за држач за коса не е многу погоден за густа коса. Широки прилики : шик држачите за опашка се погодни за многу прилики, одговараат на вашиот фустан, јакна, маица и така натаму, можете да го споделите со вашето семејство и пријатели. Материјал : главно изработен од еластично јаже и легура, која има добра текстура и сјаен изглед, мазна површина со добра изработка. Лесен за носење : не само што служи како лента за коса, може да се нанесе и на нараквици, општа големина и лесен, лесен за носење и чување, добар додаток за костими за ваша употреба. Што добивате : 3 парчиња метални кружни манжетни за коса во 3 стилови, секој стил има 1 парче, доволно количество за ваша употреба и замена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

DEN 254.40

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе у

DEN 2.00

FX Јасен Филм За Заштита На Екранот од at Foli X, кристално јасен, компатибилен Со Newland SD60 Pegasus The FXЧист Заштит�

DEN 47.84

66'' Length : 76cm / 29.27'' Length : 74cm / 29 camisas de invierno para mujer tops y blusas de mujer camisas blancas crop tops para niñas camisas de franela para mujer sudaderas señoras 2

DEN 1.00

Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока Jкука...

DEN 20.64

Готски фустани за женски забава фустан женски фустан жени летен фустан фустан фустан за жени секси клуп

DEN 271.68

Пакет : Вклучувајќи 2 капи со копчиња за пакувања  [Дизајн со копче] Буфантните капи со копчето околу ув�

DEN 689.60

100% памук Повлекување на затворање Само миење на рацете 100% памучна конструкција за ладно и удобно носење

DEN 2.00

Лесен за инсталирање, дојдете со завртки и самолепливи налепници Негуста, водоотпорна, работа без бучав

DEN 271.84

Направено рачно од талентирани и квалификувани занаетчии под надзор на уметникот Керен Копал...

DEN 0.33

Овие трансфери можат да се користат на дрво, пластика, стакло, кожа, насликани површини, метал, хартија и

DEN 2.67

♥ Димензии : 4.7x6.6x6.6 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококв�

DEN 3.33

Прикажана Фотографија На акции Вистинската ставка може да варира ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПО�

DEN 175.84

12 еез4С / 4М / 4Л Црни Заменски Слушалки Уши ДОАЃА СО НИКСТОН КУТИЈА ! Како Што Е Прикажано Погоре Слушалк

DEN 2143.84

[АПЛИКАЦИИ ЗА ШЛЕМОВИ] Одлично За TIG MIG MMA, Плазма Апликации со Функција За Мелење, Извонреден Шлем За Проф

DEN 0.33

Додарот / подарок за Божиќ / Нова Година Маица за жени мода 2022 Божиќна карирана печатена пулвер со долги

DEN 2.67

Доаѓа со 060 Плекси стакло и жица што виси сет за монтирање на wallидови! Направено од дрво Оваа од една kindу�

DEN 3.33

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �