.

.

Попуст
Филтерот за базени Toread PJAN115 го заменува Jandy CL 460, CV460, Unicel C-7468, Filbur FC-0810, Excel Filters XLS-705, FC-6410, Aladdin 21501, Baleen AK-60432, 4x115 sq.ft Center Cartidge 4 Пакет

Филтерот за базени Toread PJAN115 го заменува Jandy CL 460, CV460, Unicel C-7468, Filbur FC-0810, Excel Filters XLS-705, FC-6410,

DEN 3.33

Износот
Залиха

Врвно отворање : 3 ". Забележете го производителот и бројот на моделот на филтерот во кој ќе се инсталира касетата за замена. Чекор 1 : Одете на pld. „рачка“, „конус“, итн. Овој филтер користен во базени / бањи направен од : . 【Структура за засилување】 Со 25% подебела ткаенина за филтрација, тешки отпорни на хлор и отпорни на прекин на крајни капаци и засилена централна поддршка, филтерот обезбедува погон на погон со голема моќност и кристално чиста вода, обезбедувајќи ви опуштено и здраво уживање. Количина на пакет : 4 филтри. Исклучете ги сите рачки или наставки. Идентификувајте го точниот тип на горниот и долниот дел. Отворено на дното : 3". 【Гарантирана од 6-месечна политика за враќање!】 ГАРАНЦИЈА ЗА ВРЕМЕ НА ПРОИЗВОДОТ НА СЕКОЈ филтер потврдена со дефекти во материјал, изработка и секој филтер предизвика дефект во 12-месечниот животен век на секој филтер. Филтерот со овластени безбедни материјали ви обезбедува чиста, свежа и чиста вода. Models Модели за замена】 Teread TRF-7468 Компатибилен филтер 115 Sqft Jandy CL 460, Jandy CV460, Unicel C-7468, Filbur FC-0810, Darlly 70852, SD-00085, SD-01108. Core : PVC Core. Тореад е независен бренд. Забележете дали има централно јадро (ПВЦ цевка во центарот). Ако горниот и/или дното е отворен, измерете го внатрешниот дијаметар на отворот (+/- 1/16-ти). Измерете ја должината на кертриџот од крајното капаче до крајната капа (+/- 1/16-ти). Трилобалниот облик на ткаенини влакна исто така помага да се фатат честички, ја зголемува ефикасноста без казна за пад на притисокот и помага во намалување на фреквенцијата на чистење на филтерот. Надворешен дијаметар : 7 ”. Користете ги следниве чекори како водич : . Измерете го надворешниот дијаметар на кертриџот во инчи (+/- 1/16-ти).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Тие исто така се исто толку лесни за полетување! Опции за светла боја облечете го вашето кученце или пис

DEN 862.40

Тежина : 9,17 фунти Димензии на производот : 14.00 х 5.00 х 3.00 инчи Состојба : КористеноДобро Тежина : 9,17 фунти...

DEN 1919.84

Гордо Прилагодуваме Во Сад Оригинален МикроМек Xbox One / Series X / S Контролер користејќи Хидронатопи Сликарс�

DEN 0.67

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 0.33

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 1119.84

11Та Генерација Intel Core i7 11800h 8Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x

DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед Силиконскиот ремен �

DEN 1.33

✔item : Филтер за ладење ✔ Должина : 7 5 / 32 in ✔outside dia : 3 11 / 16 in ✔ Вклучува : 23 единици BTA PlI Дисктун...

DEN 1.67

FEIN 63134330052 CORE DRIPLE HSS NOVA 3 / 4 INW D33 X50 Опсег на производи : додаток основни битови Број на дел од Дел : 63134330052 FEIN 6

DEN 891.20

Црево Во Дијаметар : 41 / 2" Должина : 4" Ултра Висока Температура 4Засилен Засилен Максимален Работен Прити�

DEN 222.24

Индустриски одделение кобалт хсс изградба Слама боја заврши Дизајниран за дупчење цврсти материјали с�

DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом �

DEN 275.20

Содржина на пакетот : 2 парчиња Х копче за прицврстување во форма на starвезда 【Опсегот на апликација】 ши�

DEN 1.33

Совет Материјал : Дијамант Радиус На Врвот : .0007 Сила за следење : 1 до 3 грама Брзини : 33 и 45 ВРТЕЖИ во МИНУТ�

DEN 1276.80

Двојна странична дизајн Излегувајќи чистач : четката за шампон за туширање е и исушете, може да се измие

DEN 2.00

100% големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Материјал : 100% големо хемиско влакно Овој материј�

DEN 0.33

Стилските и шик модели исто така можат да ја искажат вашата личност и естетска Ако имате какви било праш

DEN 1.00

Продолжувач на славина, флексибилен и издржлив материјал Го забавува протокот на вода за да спречи прск

DEN 1484.80

Преносен е и може да се преклопи во пакување со мал волумен, погодно за носење И предната страна и заднат

DEN 1422.40

Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно...